PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125973}

Shrek Trzeci

Shrek the Third
6,6 215 145
ocen
6,6 10 1 215145
6,1 22
oceny krytyków
Shrek Trzeci
powrót do forum filmu Shrek Trzeci

Najsłabsza

użytkownik usunięty

Niestety, ta część jest najgorsza ze wszystkich. Widać,że jest zrobiona na siłę. Takie odgrzewane kotlety. Wręcz czułam się nią rozczarowana. Brakowało tutaj tego "czegoś". Nawet humor nie był już taki sam jak w dwóch poprzednich częściach. Film trochę ratuje Kot w butach i Osioł,którzy jak zawsze dali radę. Czuję po wielokrotnym obejrzeniu pewien "niedosyt". Niestety, trójka bardzo zawiodła. To już nie jest to samo co jedynka i dwójka.

Dokładnie tak. Jakby kompletnie zabrakło pomysłu scenarzystom i to zarówno na ciekawe żarty, jak i na coś, co skutecznie w sposób zachęcający poprowadzi fabułę.

Nic specjalnego.

Po tej części już nawet kolejne mnie nie interesowały.

użytkownik usunięty
darthbergi

Dla mnie ta część jest odgrzewanym kotletem. To już nie jest to samo co jedynka i dwójka. Już wolę czwórkę. Nawet oceniłam ją wyżej od trójki. Pierwsze 2 części są "powiewem świeżości",pełnym pomysłów i zabawnych żartów. Trójka z kolei jest zbyt naciągana. Nawet Fiona przestała się zamieniać co ranek w piękną królewnę,szkoda.

Czytałam kilka dni temu,że powstanie 5 część w 2022 roku. Na pewno obejrzę z ciekawości,ale nie liczę na zbyt wiele. Na pewno nie na to,że dorówna 1 i 2 części.

Jeśli oglądałaś 2 część, to powinnaś wiedzieć, że Fiona nie zmienia się już w swoją ludzką postać, bo wybrała postać ogrzycy z miłości do Shreka. Po prostu nie pocałowała go przed północą i z postaci ludzkich zamienili się w ogrze już na zawsze. Poza tym z tego co pamiętam, to Fiona nigdy nie zamieniała się w nocy w postać ludzką, tylko odwrotnie, w dzień była człowiekiem, a w nocy ogrem, ale poznała swojego 'księcia z bajki' i przez to wybrała pozostanie ogrzycą.

ocenił(a) film na 5
nuttka19

Widać, że komentarz użytkownika free_dom, to zwykły troll. Co nie zmienia faktu, że bardzo ładnie wyjaśniłaś trollowi, ewenement postaci Fiony.

Ja do tej części nic nie mam, no do niektórych scen z niej mam sentyment, bo pamiętam że oglądałem ten film w dzieciństwie, ale naprawdę jest słabsza od poprzednich i nawet od następnej

użytkownik usunięty
Dubbingorozec

Ja też nie mam,ale zdecydowanie wolę jedynkę i dwójkę,bo trójka to taki "odgrzewany kotlet". Zdecydowanie najgorsza część. Nawet czwórka jest lepsza.

Dwójka to moja ulubiona część :D

użytkownik usunięty
Dubbingorozec

Obie części są zabawne,dlatego trudno mi wybrać,która jest lepsza. Według mnie są na równi. Zawsze chętnie się do nich wraca,a to o czymś świadczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones