PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9509}

Shrek

7,8 834 196
ocen
7,8 10 1 834196
7,6 43
oceny krytyków
Shrek
powrót do forum filmu Shrek

przeciętniak !

ocenił(a) film na 6

Atakowana przez wszystkich znajomych poszłam na Shreka i chyba jednak troche się rozczarowałam. Miał to byc najśmiesznijszy film tego roku, rozrywka dla wszystkich niezależnie od wieku. Niestety, chyba sie starzeję, ale ten puszczjący bąki, grzebiący sobie w uchu stworek wcale nie jest śmieszny. Dużo więcej radości wnosi Osiołek, ale to chyba tylko dzięki Jerzemy Stuhrowi. Składam ukłony specjalistom od animacji komputerowej - majstersztyk, ale niestety reszta jest zbyt banalna, a momentami nudna. Poza tym, dzieci już nie czytają bajek ani baśni ( takie czasy ) - więc pewnie więcej 'mądrości życiowych' wyniosą z Lary Croft.

carrieh

Mogę się zgodzić, ale...
Absolutnie się zgadzam, z tym, że nie Lara Croft, ale Pokemony i DragonBall'e.

ocenił(a) film na 9
carrieh

Re: przeciętniak!
Kilkudziesięciu ludzi (stała ekipa) a w porywach kilkaset osób pracowało przez trzy lata nad stworzeniem tej bajki. Efekt? Piorunujący. Jeżeli czytam, że komuś się nie spodobała, to.... trudno mi się z tym pogodzić. Nie widziałem w tym roku jeszcze lepszej i śmieszniejszej komedii. Mógłbym się kłócić, ale wiem jakie preferujesz kino, więc dam sobie spokój i przestanę się dziwić, że film tobie się nie spodobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones