PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104321}

Shutter - Widmo

Shutter
2004
7,1 61 tys. ocen
7,1 10 1 60985
6,4 9 krytyków
Shutter - Widmo
powrót do forum filmu Shutter - Widmo

Zabierałem się za ten film dość długo bo nie chciałem oglądać go sam :), wiedziałem jaka jest mniej więcej fabuła i że jest to debiut młodych reżyserów. Ale wczoraj obejżałem i jestem zaskoczony, film z pozoru nudny ale się rozkręca i końcówka wymiata, moiim skromnym zdaniem , jest to najlepsza produkcja azjatycka z tego gatunku. POLECAM!!!

___PREDATOR___

KOZAK FILM POLECAM KAŻEMU ja także daje temu filmowi 10/10 jest niesamowity. Dla mnie bije na głowe inne azjatyckie horrory (ale nie oglądałem wszystkich:) i amerykańskie GÓ*NA. Oby amerykanei nie zrobili swojej wersji tg filmu bo to nie będzie to samo.
Dla mnie to najstraszniejszy film jaki golądałem, wystraszyć się można Bardzo w paru momentach :)
KOZAK FILM POLECAM KAŻEMU

ocenił(a) film na 5
jerruss

taa boski jak diabli... dałem 4/10 jako zachętę dla młodych reżyserów, poza tym po innych azjatyckich produkcjach z gatunku moim subiektywnym zdaniem była to komedia... może obyczaj, a już na pewno nie horror, bo nie było tam nawet jednego "strasznego" momentu. filmu nie polecam ale jak ktoś chce sprawdzić to i nie wstrzymuję. pozdro for @ll