PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702}

Siedem

Se7en
8,3 614 954
oceny
8,3 10 1 614954
8,6 52
oceny krytyków
Siedem
powrót do forum filmu Siedem

Thriller?

użytkownik usunięty

Nie wiem jak to możliwe, ale wcześniej jakoś nie miałem okazji aby ten film obejrzeć. Ostatnio obejrzałem i muszę przyznać, że jestem strasznie rozczarowany w stosunku ocen na portalu a do tego co zobaczyłem. Wg mnie to żaden thriller, zwyczajny kryminał z serii "Detektyw na tropie"

ocenił(a) film na 10

Jeżeli na ocenę 10 czyli arcydzieło, w Twojej opinii zasługuje Jaś Fasola czy Kevin sam w domu, to może po prostu obejrzałeś za mało filmów aby móc docenić nietuzinkowe kino. Dałeś ocenę 2 czyli w Twojej opinii film jest bardzo zły, Anakondy Polowanie na Orchideę i Tropiciele Mogił, oceniłeś na 6. Gust ma każdy swój ale ocenę warto wystawiać rzetelnie. Ocena 2 to film bardzo zły - zastanów się czy naprawdę Siedem jest takim złym filmem? Nieraz obejrzawszy film poczułem rozczarowanie ale oprócz własnych uczuć warto obiektywnie ocenić grę aktorską, pomysł, scenariusz, Dużo widziałeś kręcenia z ręki tak jak w scenie pościgu za Johnem Doe, przed 1995 rokiem?
Jeżeli Siedem w Twojej opinii to żaden thriller to może najpierw zapoznaj się z definicją thrillera. Jeżeli w Twojej opinii to zwyczajny kryminał to po prostu za mało widziałeś kryminałów. Po 20 latach oglądania 3-4 filmów tygodniowo wróć do Siedem i wystaw ocenę raz jeszcze.

ocenił(a) film na 9
brekolmic

Brekolmic - tak szczerze, warto?
Ktoś, kto daje takiemu filmowi 2* jest albo trollem albo idiotą.
Jakby dał 4 czy 5* to mógłbym polemizować ale w tym przypadku rozmowa przypomina zapasy ze świnią w błocie. Po pewnym czasie zaczynasz zauważać, że świni się to podoba.

ocenił(a) film na 9

Większego bezguścia filmowego niż ty jeszcze nie widziałem i chyba nie zobaczę

ocenił(a) film na 2

bardzo trafny komentarz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones