PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702}

Siedem

Se7en
8,3 613 995
ocen
8,3 10 1 613995
8,6 49
ocen krytyków
Siedem
powrót do forum filmu Siedem

swietna alegoria historii stanów zjednoczonych i mocny manifest antywojenny. "Siedem" imponuje rozmachem. Zachwyca rola Brada Pitta i Daniela Day-Lewisa, oboje stworzyli oskarowe role. Zasluzone oskary.

ocenił(a) film na 10
m_dub

tabletki przestały działać?? gdzie tu DDL? manifest antywojenny. troll!!

ocenił(a) film na 6
m_dub

Scena w dżungli, po prostu genialna.

kfleszer

Uszła w tłoku, mimo wszystko zatopienie USS 'Obamy' było bardziej widowiskowe.

ocenił(a) film na 6
ThomasPPL

Nie no nie wiem, z tymi rekinami to jednak przesadzili.

ocenił(a) film na 9
kfleszer

nic tak mnie nie rozbawilo jak kosmici,no i ten bagienny stwor ha ha

ocenił(a) film na 8
gosia3275

Ale ja dalej nie rozumiem dlaczego Anakin Skywalker nie przeszedł na Ciemną Stronę Mocy, przecież były ku temu wyraźne powody...

ocenił(a) film na 9
Starigniter

ale to nic, bo ten bagienny stwór w drugiej scenie podobno zjadła operatora razem z kamerą. Operatora wypluł, bo był wegetarianinem.

ocenił(a) film na 9
sontagwoj

A to było już po ataku dinozaurów, czy jeszcze przed?

ocenił(a) film na 9
Kartolus

chłopieee takie rzeczy ci tłumaczyć... Kamery wyginęły przed wynalezieniem dinozaurów, więc jak mogło być po ataku dinozaurów???

kfleszer

Fajnie jak go za bazooki rozwalił :)

ocenił(a) film na 6
mativandamme

No rozpadł się elegancko, ale i tak go musieli sklonować z resztek tkanki. Główny bohater w końcu :)

ocenił(a) film na 9
kfleszer

i ten motyw jak Jack Sparrow z Jackiem Strongiem weszli do akcji..

ocenił(a) film na 9
sontagwoj

Ale najbardziej wzruszająca scena - to jak Reksio tym chorym pieskiem się opiekował...

m_dub

Czy ja wiem. Pitt na tego Oscara tutaj według mnie nie zasłużył. W historii kinematografii ludzie lepiej grali ofiary wojny

ocenił(a) film na 9
Gyp

Pitt nie dostał za ten film Oscara tylko Nobla

sontagwoj

Coś Ci się popi*przyło, Nobla to Pitt dostał za swoją książkę o wojnie, a za rolę w tym filmie dostał Oscara i Złotego Globa

ocenił(a) film na 9
m_dub

W ogóle to główną rolę miał dostać Elvis Prasley, ale gdy miało dojść już wszystko do skutku okazało, się że przyszły niedoszły odtwórca głównej roli wcześniej zmarł.

ocenił(a) film na 9
sontagwoj

Dlatego kolejnym kandydatem był Jimi Hendrix, ale też mu się za wcześnie zeszło.

ocenił(a) film na 10
Kartolus

A napisać scenariusz miał Pitagoras ale nie zatrudnili go bo nie ma pewności że faktycznie istniał.

ocenił(a) film na 7
m_dub

Gdyby film nazywał się "dziesięć", dałbym dziesięć. A że nazywa się "siedem" to daję siedem.

ocenił(a) film na 10
m_dub

Każdy temat założony przez m_dub jest idiotyczny. Ogólnie gość nie ma pojęcia co pisze, a danie Liście Schindlera oceny "2" to jest jakaś kpina

ocenił(a) film na 10
Nekromanta21456

choć z 2 strony jest też pozytywnie, bo jebłem

ocenił(a) film na 9
m_dub

Wie ktoś kiedy będzie Ósemka?

ocenił(a) film na 8
m_dub

Kocham Was

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones