PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662836}

Siedmiu wspaniałych

The Magnificent Seven
6,8 68 853
oceny
6,8 10 1 68853
6,2 16
ocen krytyków
Siedmiu wspaniałych
powrót do forum filmu Siedmiu wspaniałych

nie polecam

użytkownik usunięty

Czarnoskóry prokuratorem, Azjata na Dzikim Zachodzie, kobieta z bronią, Indanin razem z kowbojami - poprawność polityczna level hollywood, zabrakło Żyda i homoseksualisty w drużynie.

A na domiar złego końcówka to mierna kopia i tak średniego Ostatniego Samuraja. 5/10 to i tak wysoka ocena.

ocenił(a) film na 5

Poczekaj, poczekaj, Holland weźmie się za "wspaniałych" i zrobi co trzeba ze Stuhrami w rolach głównych.

ocenił(a) film na 5

A jest może jakiś islamista albo babka w hidżabie ? :-)

Znasz Ty chłopie, choć w minimalnym stopniu historię Stanów Zjednoczonych w XIX w. ? Czekaj przeczytam jeszcze raz Twój komentarz. A nie. Nie znasz.

ocenił(a) film na 7

Rasistowska opinia. Wstyd mi za Ciebie.

ocenił(a) film na 1
nillvo

Rasistowski to jest ten film.

Typ napisał "średniego Ostatniego Samuraja". Czaicie? Średniego :D To wystarczy żeby już nigdy nie potraktować żadnej opinii tego pana poważnie.

DonCollier

Haha zobacz co mu napisałem zanim jeszcze Twój wpis zobaczyłem. Dziękuję, dobranoc

Brakuje jeszcze twojej starej

ocenił(a) film na 8

Oj nie znasz historii, to lepiej nie komentuj. Bo i Chińczycy byli, i czarni byli a i rdzenni Amerykanie nie raz pomagali bialym

ocenił(a) film na 6
wojtek84_filmweb

Nie on jeden, niestety, tak ma.
To jest typ ludzi którzy choć niewiele mają wiedzy to "swoje wiedzą".
Kiedyś mogli się popisać tą "wiedzą" co najwyżej przed szwagrem przy piwku, odkąd jest internet to ich możliwości znacznie wzrosły.

ocenił(a) film na 1
wojtek84_filmweb

Chińczycy czy Japończycy? ech te ogłupiałem marksizmem kulturowym gimbusy.

ocenił(a) film na 1

Twórcy filmu chcieli być tak lewicowo poprawni, że wpadli we własne sidła i stworzyli film rasistowski, ksenofobiczny, homofobiczny pełen mowy nienawiści i przemocy. A wystarczyło pokazać kowbojów jako gejów albo lepiej kowboje lesbijki, albo parytetowo pół na pół, którzy na rowerach, (jazda na koniach jest jak wiadomo jest przemocą na zwierzętach) organizują marsz gejów, lesbijek i innych 77 płci LGBT i w tęczowych koszulkach z napisem KON-STY-TU-CJA żądają uwolnienia dzieci spod opresyjnej opieki heteroseksualnych rodzin. I to byłby film, który można byłoby obejrzeć razem z homopartnerem i dziećmi.

ocenił(a) film na 5

Hahaha no masz dokładnie to samo napisałem. No słowo w słowo :D

ocenił(a) film na 9

Azjata na dzikim zachodzie? A kto im kolej budował bałwanie ?

Do pewnego momentu dało się czytać. Jeśli dla Ciebie "Ostatni samuraj" jest filmem co najwyżej średnim, to nie mamy o czym rozmawiać, bo po prostu nie znasz się na filmach. Zresztą czego wymagać od kogoś kogo ulubionym aktorem jest żałosny Rowan Atkinson. Pa

A Ty masz z tym problem, więc to jest Twój problem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones