PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9526}
7,6 16 114
ocen
7,6 10 1 16114
7,6 8
ocen krytyków
Siekierezada
powrót do forum filmu Siekierezada

Ale czy warto?

ocenił(a) film na 9

Trzeba,koniecznie obejrzeć,znakomite role,znakomite zdjęcia, wspaniały Żentara. Polecam.

użytkownik usunięty
yuno

siekierezada
tym razem - wyjatek chyba - film nie jest gorszy od slowa pisanego...Poezja w postaci krystalicznej...

ocenił(a) film na 1
yuno

nedza!
gdyby nie 4 usypiacze (tzn. piwka) to bym pierd.... dostal na tym filmie, nawet moaj znajoma (wyklada polski na uj) stwierdzila ze albo ona jest pusta albo ten film jest bez sensu! trupiarnia tyle tylko moge powiedziec!

użytkownik usunięty
MePhiR

Ten film trzeba obejrzec bez piwka i to kilka razy. Sam obejrzalem chyba z 10, a teraz sciagam z emule i juz nie moge sie doczekac, bo dawno go nie ogladalem.
Jest to najlepszy film jaki w zyciu widzialem. Moim zdaniem zrozumiec moze go tylko ten, kto czuje i mysli tak jak bohaterowie...goraco polecam

MePhiR

Zgadzam się całkowicie, oglądałem to tazem z paroma znajomymi i jakos nie porwał nas w ogóle (a jesteśmy miłolśnikami polskiego "starego" kina). Kilka momentów godnych uwagi,lecz całość jakoś nie porywa

Bender_3

Moi drodzy, bez urazy, ale..by ten film zrozumieć i odczuć, wymagana jest przynajmniej odrobina znajomości, zarówno biografii jak i twórczości Stachury. Sama byłam na nim w kinie X lat temu (znając temat) i pamiętam, jak wielkim nieporozumieniem okazała się kalsyfikacja tego gatunku jako b/o..dzieciaki w rzędzie za mną przyszły z torbą cukierków w szeleszczących papierkach..na szczęście wyszły dość szybko znudzone, a do piwka też bardziej pasują inne rozrywki niż film psychologiczny.
Nawiasem mam nadzieję, że będę miała okazję jeszcze raz ten film zobaczyć, np. w "Kocham kino"..?
ps. Polecam!!! http://www.twojebieszczady.pl/film_siekier.php [www.twojebieszczady.pl/ ...]

kathy9_3

No i masz okazje obejzec go jeszcze raz Kasiu.......... TVP Kultura

nawiasem mowiac warto sledzic "program" tej stacji, czasami leci tam naprawde, hmmmmm zle napisalem, nie czasami tylko prawie zawsze!!!!! leci tam jakis rewelacyjny film
Pozdrawiam

Lenik

A w ogóle, to niby o czym ma dowodzic fakt, że znajoma któregoś z przedmówców wykłada polski na uj? UJ ostatnimi czasy jest prawie jak mandaryna - przereklamowany twór marketingowy z długoletnią tradycją (mandaryna jedynie tej tradycji nie ma). I zaczynam to rozumiec, biorąc pod uwagę poziom wykładowców.

ocenił(a) film na 10
MePhiR

??????????????????????????normalnie chyba jestes z kosmosu?

ocenił(a) film na 10
MePhiR

Oj dlaczego urodziłem się zdolny do zrozumienia wielu rzeczy, oj jak szczęśliwy byłbym nie rozumiejąc nic, czułbym wówczas tylko tyle co mnie dotyka i tyle ile się we mnie wlewa, nie musiałbym czuć wielkiego smutku tego świata i twojej głupoty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones