PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600590}

Sierpień w hrabstwie Osage

August: Osage County
7,3 100 462
oceny
7,3 10 1 100462
6,6 26
ocen krytyków
Sierpień w hrabstwie Osage
powrót do forum filmu Sierpień w hrabstwie Osage

Według mnie, mimo że była najbardziej bezbarwną i niczym niewybijającą się ponad resztę postacią w tym filmie, jako jedyna zabłysnęła inteligencją. Tekst o zwierzętach i o strachu był na pozór zabawny, lecz później doszłam do wniosku że dziewczyna ma rację i to ma jakiś sens. Niestety jej rodzina ją wysmiała. Az mi sie samej głupio zrobiło jak wybuchnęli smiechem tak przy stole tym bardziej że podczas żałoby nie powinno być im tak wesoło. Zalatywało patologiczną rodziną same swiry. Jedyne co mi z tego filmu zostało to refleksja na temat mięsa. W ogole to udowodniło że liczy sie jakosc a nie ilosc [tu. wypowiedzianych słow].

I ta scena z 'cycuszkami' i trawką. Według mnie indianka zbyt gwałtownie zareagowała i chyba za bardzo spoufaliła się z tą rodziną skoro pozwoliła sobie na pobicie faceta.

ocenił(a) film na 7
brokens

"I ta scena z 'cycuszkami' i trawką. Według mnie indianka zbyt gwałtownie zareagowała i chyba za bardzo spoufaliła się z tą rodziną skoro pozwoliła sobie na pobicie faceta." Taa lepiej mogła strać i się patrzeć jak ja zapina.

ocenił(a) film na 6
D3Mania

Nie mowie ze nie powinna zareagowac tylko ze nie powinna go bic. Az tak bardzo nie skrzywdził Jean jak indianka skrzywdziła jego. Powinna kogos zawołac a nie rzucac sie z łopatą na niego.

ocenił(a) film na 7
brokens

Co ty gadasz,zbok chciał oglądać piersi czternastolatki to jest zboczenie i kto wie co dalej,nie było czasu na chodzenie po chałupie i budzenie ludzi,skoro mogła sama zareagować,w dodatku w odpowiedni sposób pedofilii trzeba zagazowywać a nie zwracać im jedynie uwagę.a na końcu sceny było najlepsze Steve mówi "mówiła że ma piętnaście lat !!!" :p

ocenił(a) film na 6
D3Mania

to że raz pozwolił sobie na za dużo to nie znaczy że jest pedofilem. Do tego palili trawke pomyslał ze skoro dziewczyna jest na tyle dorosla zeby jarac to czemu nie do tego zeby pokazac co nieco ... No a ten tekst powalił umysłowo to trochę od tej jean się nie poroznil.

ocenił(a) film na 7
brokens

Właśnie dokładnie to znaczy widziałem to w jego oczach :p Wiedział dokładnie ile ma lat,więc mógł uznać że jest na tyle dorosła żeby palić,lecz również wiedział ile ma lat a mimo to chciał by się rozebrała.Kto inny jak nie pedofil chce oglądać piersi czternastolatki ? ja mam 24 lata i jakoś nie chcę.A może tak go bronisz bo sam liczyleś/aś na to że się rozbierze i zobaczysz małe co nieco ?.

ocenił(a) film na 6
D3Mania

jakbym chciała zobaczyc co nieco to bym się rozebrała i stanęła przed lustrem a nie szukała tego typu rozrywki w filmach więc nie rozumiem celu twoich docinkow. Jakos nie interesują mnie jej piersi i to własciwie 17 letnie piersi bo tyle Abigail miała lat jak grała czternastoletnią Jean. Raczej bronie tego goscia bo on nie rzucił sie na nią tylko grzecznie proponował.

ocenił(a) film na 7
brokens

Nie bulwersuj się tak oO przecież jaja sobie robię :D,nie wiem ile miała lat ale grała czternastolatkę więc koleś chciał oglądać piersi czternastolatki,a to ile miała lat w rzeczywistości jest mało ważne.Jak dla mnie Indianka zareagowała prawidłowo zbok się przystawiał do nieletniej i dostał szpadlem i nie ma co tutaj zganiać na dragi,już jak stali przy samochodzie było widać że coś z nim jest nie tak :D,nie palili a już wtedy miał ochotę jej zadać to pytanie co później gdy palili .Dla Indianki należy się order,medal oraz laury :D hahahaha i się tak nie irytuj siostro :p

ocenił(a) film na 6
D3Mania

może i zasłużył ale ja nie popieram samosądu ot tyle. I nie bulwersuje się po prostu robisz ze mnie małą zboczkę a tego nie lubię ;)

ocenił(a) film na 7
brokens

Czyli ty gdybyś była na jej miejscu byś poszła obudzić domowników ? a gdyby ci odpowiedzieli "nie twoja sprawa Indianko,jak ci nie pasuje wracaj na ziemie ognistą :d" samosąd czasem jest konieczny,a nie znoszę pedofilii zrobiła to co uznała za stosowne w tamtej chwili a rodzina powinna ją po rękach całować za to :).I nie robię sobie z ciebie malej zboczki to tylko zarty a mam chore poczucie humoru :p."ty pleść bzdury robić miny jak kosze z wikliny my wszyscy jesteśmy z tej samej gliny"....

ocenił(a) film na 8
brokens

Refleksja o mięsie jest prawdziwa, warto ją zapamiętać . Ten film jest oczywiście bardzo naturalny, i to jak zareagowała rodzina na wypowiedź dziewczyny jest również naturalne . Tak już jest , jak ludzie coś takiego słyszą tak reagują - z niewiedzy .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones