PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600590}

Sierpień w hrabstwie Osage

August: Osage County
7,3 100 462
oceny
7,3 10 1 100462
6,6 26
ocen krytyków
Sierpień w hrabstwie Osage
powrót do forum filmu Sierpień w hrabstwie Osage

wszystkie na miarę Oskara, może poza Julią i panem od zioła. Nawet rdzennej Amerykance bym dała:)

Dla mnie obok Witaj w klubie to najlepszy film 2013 roku.

ocenił(a) film na 8
tulila

Poza Julią Roberts??

tulila

Zgadzam się. Julia Roberts to jednak bardzo przeciętna aktorka. Tym razem to się rzucało w oczy bardziej niż zwykle, bo na tle Meryl.
A nominacja do Oscara to chyba za te siwe odrosty :P
Słaba była również Abigail Breslin, ale wobec niej oczekiwania nie były zbyt wysokie A Meryl, no cóż...nic oryginalnego nie powiem-była po prostu genialna. Jak zwykle.

tulila

Meryl Streep i Julia Roberts świetnie zagrały w tym filmie, najsłabszy wg mnie był Ewan McGregor i Chris Cooper (mam wrażenie, że wszędzie gra tak samo). Abigail zbytnio nie miała czym się pochwalić, niezbyt ciekawa rola/postać.

ocenił(a) film na 7
tulila

Nie wiem jak ty oglądałeś/aś że nie zauważyłeś/aś tego jak znakomitą rolę odegrała Julią Roberts najlepsza zaraz po Meryl,pozostali dobrze ale nie na poziomie tych dwóch aktorek.Jak na film 2 godzinny bardzo szybko zleciał,co oznacza że się bardzo dobrze go oglądało,bez wątpienia jeden z lepszych filmów 2013 warto również zwrócić uwagę na dialogi.

ocenił(a) film na 10
tulila

Julia Roberts kradła każdą scenę. Genialnie zagrana rola. Coś niesamowitego.

Fidel-F2

zgadzam się, zagrała rewelacyjnie.

ocenił(a) film na 8
tulila

A tło miejscami należy do Santaolalli!

ocenił(a) film na 9
tulila

Przypomnijcie sobie ostatnią scenę z Julia, kiedy wysiada z auta - to co robi z twarzą i oczyma, no zaskoczyła mnie, nie pamiętałem jej z żadnej roli żeby tak dobrze zagrała, prawie jak aktor kina niemego, a to wierzcie mi w dzisiejszych czasach prawdziwa sztuka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones