PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803647}

Sierra Burgess jest przegrywem

Sierra Burgess Is a Loser
5,6 36 031
ocen
5,6 10 1 36031
4,2 4
oceny krytyków
Sierra Burgess jest przegrywem
powrót do forum filmu Sierra Burgess jest przegrywem

Szczerze to nie wiem jak ocenić ten film. Dałam piątkę, bo początek uroczy i końcówka urocza, ale tak naprawdę nie wiem czemu Sierrze się bardziej nie oberwało... Bo kurcze wrzeszczy po matce, ośmiesza jedyną przyjaciółkę, oszukuje tego biednego chłopaka... A tu nikt się nie czepia! Nic, no trudno. Tak samo z wierszem: nie oddała, powinna zostać ukarana, ale był ładny, więc super hiper, znowu głaskanie po główce. Jakoś tego nie kupuję. Powinni chociaż jakoś zmniejszyć kredyt zachowania, a tu na koniec wszyscy sobie wybaczają i żyli długo i szczęśliwie :/// Film uroczy, ale zupełnie pozbawiony logiki

l_thien

film o głupiutkiej dziewczynie kreowanej nieudolnie na mądrą, która robi głupie niemoralne pozbawione logiki rzeczy i jeszcze dostaje za to nagrodę, scenarzystów poniosło.

ocenił(a) film na 3
l_thien

Podła osoba, kłamie, oskarża innych o swoje niepowodzenia, oszukuje, oby jak najmniej jej podobnych w życiu spotkać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones