PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700243}
plakat filmu Sing

Sing

7,3 87 815
ocen
7,3 10 1 87815
10 974
chce zobaczyć
6,3 10
ocen krytyków
Sing
powrót do forum filmu Sing
 • Jak w temacie. Czy co to za zwierzaki były. Chodzi o scenę, że koala używa słownika japońskiego, a potem jedna z dziewczyn daje mu policzka.

  Tak w ogóle zwróciliście uwagę, że w filmie nie ma żadnych gatunków kotów? Ogólnie poza krokodylem i niedźwiedziami nie ma chyba zwierząt drapieżnych.

  Co do filmu uważam, że zdecydowanie nie jest dla dzieci. Pojawiają się tam motywy jak matka w średnim wieku, marząca o karierze, ale musząca od rana do wieczora siedzieć w pieluchach dzieciaków, rosyjskiej mafii i przekrętów w hazardzie, zostawianie dziewczyny przez chłopaka, bo dziewczyna się go nie słuchała. Albo problem kogoś, kto starał się, chciał stworzyć interes, a wyszedł na zero. Maluchy nic z tego nie zrozumieją.

  Mnie film bardzo się podobał. Praktycznie wszystkie piosenki, chociaż, o dziwo, na co dzień popu nie lubię. Także każdy bohater jest świetny, i ci dobrzy, i ci bardziej negatywni. Każdy jest inny i ma inne problemy.

 • prettybadkitty ocenił(a) ten film na: 8

  Anna_Sandstorm Był kot czy dwa pod koniec. Noi domyślam sie że misiek źle coś wymówił i wyszło obraźliwie jakoś...

 • Archespor ocenił(a) ten film na: 8

  Anna_Sandstorm Z tego co udało mi się wyszukać w sieci, to jego błąd polegał na złym wymówieniu kilku zgłosek po japońsku i przekaz był taki, że są do bani, a ich ruchy śmierdzą jak ich stopy.
  Tak, to były pandy rude :)