1 godz. 50 min.
7,3 81 208
ocen
7,3 10 81208
11 095
chce zobaczyć
6,2 9
ocen krytyków
{"rate":6.2222223,"count":9}
{"type":"film","id":700243,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Sing-2016-700243/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Sing
 • Jak w temacie. Czy co to za zwierzaki były. Chodzi o scenę, że koala używa słownika japońskiego, a potem jedna z dziewczyn daje mu policzka.

  Tak w ogóle zwróciliście uwagę, że w filmie nie ma żadnych gatunków kotów? Ogólnie poza krokodylem i niedźwiedziami nie ma chyba zwierząt drapieżnych.

  Co do filmu uważam, że zdecydowanie nie jest dla dzieci. Pojawiają się tam motywy jak matka w średnim wieku, marząca o karierze, ale musząca od rana do wieczora siedzieć w pieluchach dzieciaków, rosyjskiej mafii i przekrętów w hazardzie, zostawianie dziewczyny przez chłopaka, bo dziewczyna się go nie słuchała. Albo problem kogoś, kto starał się, chciał stworzyć interes, a wyszedł na zero. Maluchy nic z tego nie zrozumieją.

  Mnie film bardzo się podobał. Praktycznie wszystkie piosenki, chociaż, o dziwo, na co dzień popu nie lubię. Także każdy bohater jest świetny, i ci dobrzy, i ci bardziej negatywni. Każdy jest inny i ma inne problemy.

 • prettybadkitty ocenił(a) ten film na: 8

  Anna_Sandstorm Był kot czy dwa pod koniec. Noi domyślam sie że misiek źle coś wymówił i wyszło obraźliwie jakoś...

 • Archespor ocenił(a) ten film na: 8

  Anna_Sandstorm Z tego co udało mi się wyszukać w sieci, to jego błąd polegał na złym wymówieniu kilku zgłosek po japońsku i przekaz był taki, że są do bani, a ich ruchy śmierdzą jak ich stopy.
  Tak, to były pandy rude :)