Film

2016 1 godz. 50 min.
7,3 75 391
ocen społeczności
7,3 10 1 75391
11 315
chce zobaczyć
6,3 6
ocen krytyków
{"rate":6.3333335,"count":6}
Aby uratować swój teatr przed ruiną, miś koala Buster Moon organizuje konkurs piosenki.
Sing
Zwiastun nr 2 (polski)
Sing
Zwiastun nr 1 (polski)
Sing
Zwiastun nr 3
Sing - Zwiastun Nr 2 (polski) Sing - Zwiastun Nr 2 (polski)

W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona (Matthew McConaughey) popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr.  Do konkursu staną: nucącaW świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona (Matthew McConaughey) popada w tarapaty. Kochając teatr, zrobi on jednak wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr.  Do konkursu staną: nucąca cicho jak mysz pod miotłą Mysz (Seth MacFarlane), nieśmiała Słonica (Tori Kelly), której towarzyszy pewna siebie matka (Reese Witherspoon), młody gangster Gorilla i punkowa rebeliantka Jeżozwierzyca (Scarlett Johansson).

boxoffice
$270 395 425 w USA
$363 756 254 poza USA
budżet
$75 000 000
dystrybucja
United International Pictures Sp z o.o.
studio
Dentsu / Fuji Television Network / Hammer & Tongs / Więcej...
inne tytuły
Welcome to the Auditions (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Każdy śpiewać może
WMcF100 ocenił(a) film  na 
Film animowany ma tę przewagę nad innymi gatunkami, że może łączyć ze sobą wiele wariantów: jest jednocześnie komedią, romansem, dramatem, horrorem, obyczajówką i ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 93%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Rewelacja

  Fan345 ocenił(a) film na

  Sing to film fantastyczny z świetnymi postaciami , jest przyjemny dla oka . Dostarcza dużo cudownych piosenek i śmiechu. Pokazuje nam również że trzeba realizować marzenia i się nie poddawać . Polski dubbing jak zwykle na medal . Film zasługuje na solidne 9 .

 • Czy ktoś jeszcze nienawidzi sposobu śpiewania Meeny (słonicy)?

  DeoThor ocenił(a) film na

  Po prostu ciężki szlag mnie trafia kiedy słyszę te nowoczesne piosenki, które składają się z 50% powtarzania krótkiej, dennej, zwrotki, a pozostałe 50% to jęki i wycie jakby jej kończyny odcinali. Don't you worry about a ... więcej

 • 6/10

  reptile2006 ocenił(a) film na

  Jak dla mnie rozczarowanie... słaby pomysł i wykonanie... nie porwał, nie wzruszył, nie rozbawił... po prostu nie zapadł w pamięci z jakiegokolwiek powodu... 6-/10 !

 • Rewelacja!

  Przemekstreme ocenił(a) film na 10 

  Generalnie to jestem fanem kreskówek czyli bajek rysunkowych(no niestety mam swoje lata ^^) ale ten film to istna rewelacja! Dałem mu 10/10! Szczególnie podoba mi się piosenka Ash. Uważam, że zarówno wersja polska jak i amerykańska jest super! Katuję ją od kilku dni! Chciałbym, żeby faktycznie powstała 2 ... więcej

 • Nieźle się zapowiada

  Chinerpeton ocenił(a) film na

  Nieźle się ten film zapowiada. Animacja fajna, zamysł fajny. Jeśli będą to puszczać w kinie w moim mieście, to na pewno pójdę.

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.