PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700243}

Sing

7,3 90 421
ocen
7,3 10 1 90421
6,5 14
ocen krytyków
Sing
powrót do forum filmu Sing

Po prostu ciężki szlag mnie trafia kiedy słyszę te nowoczesne piosenki, które składają się z 50% powtarzania krótkiej, dennej, zwrotki, a pozostałe 50% to jęki i wycie jakby jej kończyny odcinali.

Don't you worry about a thing-UUUUUUUUUU-EEEEEEEEEEEEEE-UUUUUUUU-ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEUUUUU UUUUUUUUUEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAA [nabiera tchu i...] UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUEEEEEEEEEEEAAAAAAAAŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁUUUUUUUUUUUUU EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE- Don't you worry about a thing

No po prostu K. nie. To nie jest piosenka, a darcie mordy do mikrofonu.

DeoThor

Lepiej bym tego nie podsumowal.

DeoThor

Tak robia przegrywy ktore potrafia stworzyc tylko beznadziejna piosenke w stylu pop . A do dobrych dodaja te swoje pseudo ulepszenie zeby pokazac jak to oni nie potrafia spiewac.

ocenił(a) film na 7
DeoThor

Właściwie ta piosenka to cover, młoda wokalistka popowa tak sobie wymyśliła te wokalizy ;)

https://www.youtube.com/watch?v=zywDiFdxopU

ocenił(a) film na 4
DeoThor

Zgadzam się.

ocenił(a) film na 10
DeoThor

Trochę to denerwujące xDDD

ocenił(a) film na 7
DeoThor

Weeeź ona taka zakompleksiona, a ty ją jeszcze krytykujesz ;p

ocenił(a) film na 8
DeoThor

Ale to jest piosenka z 73. roku

ocenił(a) film na 7
DeoThor

Mi też się nie podobało... Reszta coverów była nawet spoko, ale tutaj aż mnie szlag trafiał :p

ocenił(a) film na 7
DeoThor

Trafnie zdiagnozowany problem. Dotyczy to również facetów, którzy za dużo "falsetują", jęczą i stękają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones