PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700243}

Sing

7,3 90 494
oceny
7,3 10 1 90494
6,5 14
ocen krytyków
Sing
powrót do forum filmu Sing

Nie będę spoilerował, bo chcę po prostu zachęcić tych co zastanawiają się nad pójściem do kina. Po pierwsze - zwiastun dość dużo mówi, ale nie zdradza bardzo dużo (nie ma najśmieszniejszych scen), ogólnie humor naprawdę świetny, nawet powiedziałbym, że bardziej dorośli śmiali się na niej niż dzieci.
Największym plusem, ale to naprawdę ogromnym jest brak tłumaczeń piosenek, ścieżka dźwiękowa jest genialna, jest jedna polska piosenka, ale idealnie wpleciona w film, także Farna nie bez powodu dostała taką rolę, a nie inną.
Może animacja nie jest aż tak ładna jak te od Pixara czy DreamWorks, ale nadrabia przesłaniem dla maluchów, a i dorośli - gwarantuje, nie wyjdą z sali zawiedzeni.
Polecam z całego serca.

TomdeX

Skoro tak bardzo wszyscy chwalicie to, że piosenki zostały w oryginale to nie lepiej już było się wybrać na wersje z napisami? Nie byłam na dubbingu, ale wydaje mi się, że taka przeplatanka językowa musi brzmieć paskudnie.

ocenił(a) film na 9
Blaxi

Według mnie wypadło dobrze, po pierwsze nie miałem wyboru, miałem tylko dubbing, po drugie - człowiek zawsze inaczej brzmi jak normalnie mówi, a inaczej jak śpiewa, ogólnie polska obsada została tak dobrana, żeby nie odbiegać za bardzo od oryginału, także nie brzmiało to źle, zwłaszcza dla maluchów polski dubbing to jednak świetna sprawa. Do tego piosenka Farny według mnie była strzałem w 10, więc w wersji z napisami to każdego omija.

TomdeX

A oglądałeś/łaś ten film online czy w kinie? Jeżeli online to gdzie?

ocenił(a) film na 9
smerfetka036

Oczywiście, że w kinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones