Film świetny, polecam. Warto obejrzeć, kawał dobrego kina dla ludzi lubiących filmy w klimacie więziennym.
Zgadzam się z autorem tematu. Film jest po prostu świetny, ukazuje jak człowiek musi walczyć za kratkami z innym życiem. Film ukazuje również bardzo ważne aspekty, dzięki którym skazaniec ma cel, aby wyjść z więzienia. Bardzo dobre aktorstwo oraz dobry przekaz. Polecam !
Oglądałem ten film dawno temu. Wtedy cena była nieco ponad 6/10. Dziś jest 7,7/10. Cieszę się, że został doceniony. To również wg. mnie najlepsza rola Kilmera.
Najlepszy film roku 2008. Kto siedział w ostrym pierdlu to wie że nie ma tam zabawek i piaskownicy tylko ostre noże z szczoteczki do zębów.
A co do filmu to ciekawy temat jak prosto można trafić w kanał a każdy facet zrobiłby to właśnie aby bronić rodziny!!!!
Możecie polecić dobre filmy o podobnej tematyce? Ja ze swojej strony mogę zaproponować Prawo Zemsty i Dla niej wszystko.