PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783392}

Sklep z jednorożcami

Unicorn Store
5,5 8 394
oceny
5,5 10 1 8394
5,8 6
ocen krytyków
Sklep z jednorożcami
powrót do forum filmu Sklep z jednorożcami

nie widziałem filmu, nie widziałem nawet cap. marvel ale wizyta na profilach społecznościowych Brie pozwala zbudować sobie obraz osoby, która sądząc po komentarzach przebija w każdym jej filmie.

przemądrzała egoistka, hipokrytka i infantylna, egocentryczka - amerykańska dziunia z hollywood, która choć głupia jak but z lewej nogi uważa że pozjadała wszystkie rozumy.

'change my mind'

ocenił(a) film na 7
sol82

Na podstawie czego tak uważasz? Na podstawie tekstu "nienawidzę białych mężczyzn", który nigdy nie padł? Ja ja lubię coraz bardziej więc proszę. Już jedna osoba.

ocenił(a) film na 1
sol82

Jak dobrze prawisz. Myślałam ze tylko ja mam o niej coraz gorsze zdanie. Polecam mały research. Kobieta ewidentne ma o sobie szalone mniemanie i każdego kto jej się sprzeciwia miesza z błotem. Tekst dokładnie taki jak powyżej nie padł, ale zbliżony :) bo jak inaczej zinterpretować jej wypowiedzi? Wystarczy zobaczyć jej mowy przy odbieraniu nagród np. No sorry, ale wg mnie zachowuje się jakby miała nierówno pod sufitdm

sol82

Ja ją uwielbiam, dawno nie widziałam tak sympatycznej aktorki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones