Den of Thieves

2 godz. 20 min.
7,1 22 506
ocen
7,1 10 22506
6 039
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":739951,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Den+of+Thieves-2018-739951/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Skok stulecia
  • elkolo ocenił(a) ten film na: 5

Nic w tym filmie nie trzyma się kupy.

• ZimnyJakLod ocenił(a) ten film na: 6

elkolo jestem tego samego zdania
    to mógł być nowy "klasyk", film na prawdziwe 9, poziom Django czy Inspekcji
    ale niestety... wyszedł poziom Niezniszczalnych
    niby akcja dobra, niby aktorzy z górnej półki, nawet ogląda się spoko bo akcja jest płynna i lekko ponad 2h mija bez przestojów, bez znudzenia ale koniec końców gdzieś to wszystko krzyżuje się z lukami w scenariuszu
    niby taki genialny detektyw ale nic nie podejrzewa, że kochanka Merrimena mogła mu sprzedać to co chciał Merrimen i to może być zmyłka, nie ma żadnego planu B na ten skok... no ale pomijając to gość jest geniuszem kryminalistyki - nie wiadomo jak wpadł na to, że Wilson jest członkiem najsprytniejszego i najlepiej zorganizowanego gangu w XXI wieku, nie wiadomo też jak wpadł na to, że trzeba pojechać pod siedzibę Banku Rezerw żeby go dopaść (bo o napadzie nie wiedział do momentu gdy wyszedł z baru w końcowej scenie, zresztą nie mógł wiedzieć bo niby skąd?)
    zaskakujące zakończenie trochę ratuje wg mnie ten film bo ze zwykłej strzelanki robi coś więcej (od razu miałem skojarzenie z Podejrzanymi) ale ogólnie całość mogła, a pewnie nawet i powinna być o wiele lepsza, potencjał był ale szczegóły zabiły całość

aha, no i to "wydanie" Wilsona w barze mogło i powinno go zabić, gdyby był zwykłym kierowcą jak go postrzegał Big Nick