PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9586}

Skok

7,2 1 159
ocen
7,2 10 1 1159
Skok
powrót do forum filmu Skok

był kręcony ten film, w jakiej wsi? Sprawdziłem opisy filmu na kilku portalach, brak tych danych.

Wydmin

http://www.youtube.com/watch?v=mQT4ut4QIO8
początek tego fragmentu , to wieś Szołdry w Wielkopolsce powiat śremski . gmina Brodnica .

Karolina_Majda

Dziękuję za tę informację. A ja ostatnio znalazłem w sieci rozmowę z Opanią wypytywanym o miejsca kręceń filmów, powiedział, że PGR w tym filmie to prawdziwy PGR w Manieczkach. Dodam, że ujęcia morskie z Międzyzdrojów robione są w kierunku Świnoujścia, wyżyna widoczna nad morzem leży już w granicach Niemiec, ale zaraz przy granicy, to pasmo wzniesień równoległych do linii brzegowej, odległych tylko ok.1,5 km od morza, od granicy do Ahlbecku i dalej; tylko cząstka tych gór (Góra Słowiańska) leży po str.polskiej, na samej granicy, wysokości wzniesień od 30m-60m nad poziomem bliskiego tu morza. Molo takie jak na filmie już nie istnieje, jest nowe, niestety betonowe.(Tamte tereny znam jak własną kieszeń).

Wydmin

Szołdry położone są 4km od Manieczek (mieszkam w Manieczkach :D ) a mój dziadek w tamtych czasach był kierownikiem tego gospodarstwa w Szołdrach.

Dokładniej Szołdry były oddziałem należącym do PGR Manieczki :)

Karolina_Majda

No niezwykłe, jak szybko otrzymałem wiadomość. Ja, mieszkaniec wysp nad Zatoką Pomorską, mimo że dopieszczony tym unikalnym nadmorskim pięknem, gratuluję piękna Manieczek i okolic! Bardzo zapada w pamięć ujęcie z góry - jak pracownicy PGR ruszają do pracy. Pozdrawiam!

Karolina_Majda

a w dalszej części jest podwórze w Gorzyczkach gmina Czempiń.

ocenił(a) film na 8
okukek

a w którym momencie filmu?

Wydmin

Wydmin

Wydmin

Statystowałem w tym filmie w sekwencji nocnej zabawy i jestem pewien, że kręcono ją w podwrocławskiej wsi Sadowice.

Wydmin

Lokacje: m.in. Międzyzdroje (molo), Szołdry k. Śremu (stacja kolejowa), Manieczki.
Wiem, że to mocno spóźnione info, ale chcę zwrócić uwagę na najlepszy portal filmu polskiego, czyli:
filmpolski.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones