PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9589}

Skryta namiętność

Untamed Heart
7,3 2 976
ocen
7,3 10 1 2976
Skryta namiętność
powrót do forum filmu Skryta namiętność

Wiele lat temu kiedy obejrzałem go w TVP zakochałem się w Caroline a tym samym w Marisie Tomei. I tak mi trochę zostało do dzisiaj. Moim skromnym zdaniem to właśnie za tę rolę dał bym jej Oskara. Postać Caroline jest uosobieniem czułości, ciepła, kobiecości. Z kobietą taką jak Ona wszystko było by możliwe. Nawet gdyby miał nastąpić koniec świata zamknął bym oczy z uśmiechem na ustach. Po chwilach z Nią spędzonych niczego więcej do szczęścia bym nie potrzebował. Dla tych kilku chwil oddał bym wszystko...

ocenił(a) film na 7
Jack1453

bardzo miły film i ładna kobieta, zgadza się...

ocenił(a) film na 10
Jack1453

Powiedziałeś dokładnie to co ja chciałbym powiedzieć.Zobaczyłem ten film na VHSie w 94 albo 95 roku...i do dziś go kocham.

ocenił(a) film na 8
Jack1453

dokładnie to samo czułem ...

ocenił(a) film na 8
Jack1453

Wstyd sie przyznać ale dopiero wczoraj czyli 24 lata po premierze zobaczylem ten film. Calkiem dobra i udana produkcja i chyba najlepsza rola w karierze Tomei. Dziwie sie ze za tak swietna wrecz magnetyczna role nie dostala Oscara i Globa ba wstyd ze nie dostala nawet nominacji!!!!

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Co jakiś czas lukam, żeby przekonać się, czy nie tylko ja mam ją cały czas przed oczyma :)

ocenił(a) film na 9
Jack1453

Oddałeś słowami moje myśli. Dziękuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones