PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1301}

Skrzypek na dachu

Fiddler on the Roof
8,0 66 601
ocen
8,0 10 1 66601
8,4 17
ocen krytyków
Skrzypek na dachu
powrót do forum filmu Skrzypek na dachu

Ten film musi.. no dobra-powinien obejrzeć każdy koneser kina. Oczywiście jest to stary film więc nie można po nim oczekiwać profesji. Ale muzyka, tanieć i klimaty.Ah! Mi się zawsze łza w oku kręci jak oglądam "Skrzypka na dachu".

ocenił(a) film na 10
akrzynman

o jakiej profesji mówisz? bo nie rozumiem. tak jakbyś miał na myśli jakies efekty specjalne xD czego Ci zabrakło?

luxuria

Chodzi mi raczej o montaż. A tak na marginesie to jestem dziewczyną ;]

użytkownik usunięty
akrzynman

A mnie się cholernie nie podobało ...

ocenił(a) film na 10

Obejrzałeś pół godziny filmu (napisałeś to w innym temacie), więc nie masz za wiele do powiedzenia w tej kwestii. Ja oglądam do końca nawet te filmy, które mi sie strasznie nie podobały i mnie mega nudziły (np.'Odyseja kosmiczna':P), żeby móc właśnie je później konstruktywnie skrytykować :) Obejrzyj do końca, a wtedy być może zmienisz opinię :)

użytkownik usunięty
donlemon89

ja zawsze oglądam do końca, nawet wtedy kiedy cholernie mnie film denrwuje, w ostateczności trochę przewijam nudne fragmenty

ocenił(a) film na 10

Chodziło mi o tą twoją wypowiedź: 'A gdy ja zaczęłam go oglądać to po pół godzinie zaczęłam przewijać... nudził mnie, '

Tak, że to zależy od tego jak dużo przewijałaś i jak szybko ;)

P.S. Przepraszam, że w poprzednim poście napisałem do Ciebie w rodzaju męskim :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones