PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1301}

Skrzypek na dachu

Fiddler on the Roof
8,0 66 602
oceny
8,0 10 1 66602
8,4 17
ocen krytyków
Skrzypek na dachu
powrót do forum filmu Skrzypek na dachu

nie podobal mi sie

ocenił(a) film na 4

aktorzy w tym filmie kompletnie nie umieja spiewac;/

użytkownik usunięty
hupcio

Oho! Kolejna fanka Miley Cyrus/Seleny Gomez lub JB.

ocenił(a) film na 4

jak juz to fan;/

ocenił(a) film na 9
hupcio

to już wszystko wiemy...

ocenił(a) film na 9
hupcio

Twoja opinia jest tyle oryginalna, co intrygująca i pobudzająca moje szare komórki. Słucham tego soundtracku od lat i mam przyjemność czasem wykonywać niektóre piosenki. Na szczęście muzyka jest w wielkim stopniu matematyką, więc mogę ze spokojem serca jako miłośnik obu tych dziedzin poprosić Cię o rychłe wskazanie W KTÓRYCH sekundach, KTÓRYCH utworów dosłuchałeś się uchybień. Poproszę o dookreślenie każdego konkretnego błędu (będzie ono dla osoby tak dobrze znającej się na muzyce, jak Ty, banalne) - mianowicie: określ przy czasówce danego utworu, czy błąd jest natury rytmicznej, harmonicznej, melodycznej, czy może dotyczy barwy głosu, względnie interpretacji aktorskiej materiału muzycznego. Oczywiście, jeśli dosłuchałeś się błędów w dykcji aktorów, to też chętnie czekam na wskazania, gdzie te przykłady mierności aktorów się znajdują. Do dzieła!

ocenił(a) film na 4
coldwaver

Technicznie piosenki wykonane sa poprawnie ale problem wydaje mi sie ze dotyczy w barwie glosu, no ale to jest faktycznie rzecz gustu.

ocenił(a) film na 9
hupcio

cóż szanuję Twoją opinię ale jej niestety nie rozumiem...Ja uwielbiam te piosenki:)Świetne aktorskie wykonanie:D

ocenił(a) film na 4
Vilith

Myslalem, ze skoro mi sie nie podobalo to innym tez nie ale jednak sie mylilem:)

ocenił(a) film na 10
hupcio

Miło być se czasem Alfą i Omegą, co?

"Myslalem, ze skoro mi sie nie podobalo to innym tez nie ale jednak sie mylilem:)"

Serio, co to za comment?? ;)

hupcio

Nie umieją śpiewać? Hahahaha...! :D xD
Ten wpis to pierwszy powód, dla którego dzisiaj się szczerze uśmiałam.
Promyk słońca w tym ponurym dniu. ;)

To stary film. Nikt komputerowo głosów nie wyczyścił i nie upiększył. Myślę, że o to może chodzić.

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones