PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119749}

Skutki miłości

Le Conseguenze dell'amore
7,5 6 081
ocen
7,5 10 1 6081
8,2 9
ocen krytyków
Skutki miłości
powrót do forum filmu Skutki miłości

Genialny klimat

ocenił(a) film na 8

Film jakby na uboczu, kameralny, ma naprawde swietny klimat wypracowany m.in. przez muzyke, ktora do klimatu pasuje idealnie, co rzadko sie trafia. Koncowka tez jakos wydala mi sie dziwna, ale ta niesztampowosc i zwyczjnosc moze byc tez plusem tego obrazu. Film ma momenty wielkie. Na pewno godny obejrzenia.

ocenił(a) film na 9
souphis

zgadzam się w 100 procentach. film jest mało znany-a szkoda. bo jest rewelacyjny. zaskakuje spokojnymi a zarazem niespodziewanymi zwrotami akcji. tak jak napisałeś jest bardzo zwyczajny a zarazem bardzo niezwykły. jednym słowem - jeśli to czytasz musisz go zobaczyć!

ocenił(a) film na 9
rudyxp

zaskoczyło mnie także, że film jak na swoje wydarzenia ma mało wspólnego z tytułem, w zasadzie podszedłem do niego niechętnie i od samego początku czułem, że będzie dobrze. i nie zawiodłem się.

ocenił(a) film na 10
rudyxp

juz po 1szej scenie wiedzialem,ze spodoba mi sie.pomyliłem się troche.okazało sie,ze to uwielbienie w najczystszej postaci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones