Slow Burn

1986 1 godz. 32 min.
6,0 475
ocen
6,0 10 1 475
1 603
chce zobaczyć
powrót do forum filmu Slow Burn
  • Neuromer ocenił(a) ten film na: 3

Widzę że w jedynym temacie pod tym filmem, głównie trwa waka gdzie go można zdobyć, jak i od kogo ?
    Mało kto się wypowiada temat samego filmu.
    Moim zdniem film jest bardzo słabym gniotem, oczywiście chciałem go zobaczyć bo gra w nim Johnny Depp. Jednak chciałbym odrazu ostudzić zapędy wszystkich jego fanów ponieważ porywająca rola Deppa w tym filmie jakby pozbierał do kupy to trwa jakieś 3 minuty :)
    Jak zwykle na pierwszym miejscu wśrod wymienionych aktorów Deep, na okładce płyty też on ... ale nie zmienia to faktu że reżyser kompletnie nie miał pomysłu i czegokolwiek żeby zachęcić widza do zaciekawienia tą produkcją.
    Prawdopodbnie też dlatego jest to produkcja telewizyjna.
    1986 roku Deep nie był raczem bardzo zarobinym aktorem ;), więc pewnie brał wszystko w czym mógl wystąpić.
    Nie Polecam 3/10, szkoda czasu

• Neuromer Depp* Chętnie byśmy podyskutowali o filmie, ale niestety go nie widzieliśmy. Stąd walka o to gdzie go można zdobyć.. Pozdrawiam

• Neuromer ocenił(a) ten film na: 3

Eveleena na gryzonia odsyłam jest na 100%

• Neuromer Ja także obejrzałam film ze względu na Johnnego Deppa lecz jak sam zauważyłeś jego rola tu jest znikoma. Film jest nudny i dosłownie męczyłam się oglądając go

• CelineMarie ocenił(a) ten film na: 5

Neuromer Ja go obejrzałam nie ze względu na Deppa za którym nie przepadam ,a za niedocenionym Robertsem.Fajnie się zapowiadał,bardziej jako kryminał niż dramat ale realizacja jest faktycznie słaba

• CelineMarie Niestety musze sie zgodzić ze sćabiutko ! jeśli ktoś chce obejrzeć ten film bo gra tam Johnny Depp nie warto ! gra tam około 3 min i lepiej jest obejrzeć to http://www.youtube.com/watch?v=mqqJ9W0OaYE zlepek kawałków z filmu w którym można zobaczyc deppa niż meczyć się przez cały film bo to naprawde katorga