PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9609}
6,0 504
oceny
6,0 10 1 504
Slow Burn
powrót do forum filmu Slow Burn
maga89

maga89 masz juz moze ten film...
bardzo chcialabym go obejrzeć i tez nigdzie nie moge go znalezc:(

szczekus

Ja także..
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>
<br/>

Alex182

Jednak coś znalazłam.. Jakości jeszcze nie sprawdziłam... Wydaje się być ok.. -->
http://thepiratebay.org/torrent/4657671/PLATOON_(1986)_DVD-Rip_5.1__(DTS)__Multi Audio-Subs__CUJO

użytkownik usunięty
Alex182

Znalazłaś Pluton, niebywałe!

za krótki <br/>

za krótki <br/>
za krótki <br/>

maga89

Też bym chciała obejrzeć...sprawdzałam na wszystkich portalach i nigdzie nie mogę znaleźć...

goslawa25

Czy wstawienie tu linków do ściągnięcia będzie niezgodne z regulaminem? ;)

Eveleena

Nie, nie będzie dawaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dzięki

Eveleena

masz jeszcze ten film??
gg nr 7240565
byłabym bardzo wdzieczna za odpo ;)

maga89

byłabym bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo wdzięczna! ;D

ocenił(a) film na 5
Karolina945

Jedyne co znalazłam w necie...
http://www.youtube.com/watch?v=DGO4zDYJ_z4

:|
Ma ktos w końcu ten film?

DEPPort_to_BURTONland

tez wlasne kiedys ogladalam w necie;/ ale to jednak nie to samo.

Już wszstko ogladnelam,zostal mi tylko 'slow burn' i 21JS :)

Ale jestem zawzięta,przetrząsnę pół Krakowa w poszukiwaniu tego filmu w wolnym czasie.

ocenił(a) film na 4
madzia06

Może tutaj będzie coś więcej niż na youtubie :)
http://video.google.pl/videosearch?q=slow+burn&hl=pl&emb=0&aq=f#
pozdrawiam.

madzia06

polecam 21JS , mnie się bardzo podobało, gdyby ktoś zrobił napisy to w ogóle byłoby extra, ja próbowałam, ale trochę to żmudna robota i mi się odechciało :P zresztą nie takie to proste mówią z bardzo amerykańskim akcentem i trudno niektóre rzeczy wyłapac ;)

DEPPort_to_BURTONland

Mam na DVD ale bez polskiego tłumaczenia.

fric76

fric76- baaardzo Cię proszę zostaw tu jakiś namiar na siebie- jakiegoś maila czy coś. bo jesli nie uda mi sie znalezc tego filmu na wlasna reke ,z napisami itd to chociaz wezme sobie go jakos od Ciebie bez tych napisow (cos tam z tego angielskiego umiem:p

koniecznie podaj swojego maila! to pilne,wiec bardzo o to proszę:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
fric76

fric76, czy nadal dysponujesz tym filmem? I czy był(a)byś skłonny/-a się nim podzielić? Podobnie jak wielu innym tutaj, mi również brakuje tylko Slow Burn... :)

maga89

A ja polecam pobrać darmowy program o nazwie ARES, w wyszukiwaniu wybrać opcję filmy, wpisać tytuł "slow burn", poczekać minutkę i film sam się wyszuka. Potem wystarczy tylko dwukrotnie nacisnąć na wybrany film i on się będzie ściągał. Następnie tylko rozkoszować się oglądaniem ;)

MonAa

MonAa- jakim cudem to ściągnęłas Aresem?:> wpisywalam kilkakrotnie i filmow zadnych nie wyszukuje a jak daje 'wszystkie kategorie' to jest kilka jakis tam piosenek. i tyle :| ?

madzia06

a jesteś pewna, że zaznaczyłaś zakładkę filmy ?
wiem tylko, "że slow burn" się wyszuka,bo sprawdzałam, ale nie ściągałam jeszcze...
może spróbuj jeszcze raz ;))

MonAa

tak,na pewno zakladke 'filmy':) a jak wpisuje po prostu 'slow burn' we wszystkich kategoriach to ok,wyszukuje sie cos,ale to nie jest film:)

to ciezki do zdobycia film,wiec zdziwilam sie ,ze go znalazals tak "o",hehe.:)

madzia06

no cóż, trudno jeśli się nie udało, ale jeśli ktoś natrafi na ten film to niech da znać ;)
z chęcią oglądnę ;))

maga89

znalazłam coś ale nie wiem czy działa ;)
http://www.filestube.com/s/slow+burn+1986+download

ocenił(a) film na 7
darixa5

ktoś moze potwierdzic te linki?? bp tez mam plan obejrzenia wszystkich filmow z Depp'em

darixa5

To ten film! Bardzo słaba jakość i nie ma napisów, ale nie wierzę, że w końcu go mam :D

ocenił(a) film na 6
maga89

ja mam ten film, ale jest to angielski TVRIP

tekkenlordxrtx

Ooo, skąd go masz? Też już od dłuższego czasu szukam tego filmu i niestety nici ;]

paczosik

Ma ktoś napisy do tego filmu?

jahnesta

ktos do mnie pisal na gg... niestety z powodu malych problemow technocznych nie odczytalam wiadomosci. prosze sie jeszcze raz odezwac... gg 7240565. a co z tym filmem? dziala link? da rady sciagnac? i przede wszystkim jak wrazenia po poogladaniu??;>

ocenił(a) film na 4
szczekus

Znalazl juz ktos ten film, bo ja wogole nie moge znalezc... A ten link wyzej to fake.

maga89

Madzia06 skoro widzialas wszystko inne to powiedz mi skad masz The Source? :) Ja niby znalazlam na torrentach, ale zanim sie to sciagnie to mnie juz chyba nie bedzie na tym swiecie :)

kamiiisia

Ja mam Source i było na chomiku

Eveleena

Ok dzięki, już mam :) Teraz pozostało tylko Slow Burn i będzie cała kolekcja :)

kamiiisia

Zrobiłem dla was DVDRip filmu Slow Burn (1986) możecie go znaleźć na peb (kropka) pl
Dołączone są także angielskie napisy - to dla wygody podczas tłumaczenia filmu, oczywiście jeśli zechce się ktoś poświecić.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
fric76

wieeeeelkie dzięki Teylor :)

Beltrami

no ok. a czy ten film jest godny obejrzenia? i nie chodzi mi tu tylko o role j. deppa, a ogolnie o sam film. Sa sceny ktore sa razace tzn. gra aktorska jest w miare? i czy film wciaga, ciekawi w jakis sposob?

ocenił(a) film na 4
lukasz12548

Obejrzałam go w końcu. Film jest słaby, a nawet bardzo słaby. Gdybym oglądała go wieczorem, pewnie bym przysnęła.

Slow Burn to raczej lekki kryminał, aniżeli dramat. Więcej jest w nim przemyśleń i śledztwa niż akcji. Film pomału się rozkręca i nudzi, potem znowu się rozkręca i znowu nudzi. Jest parę ciekawych przemyśleń dotyczących życia. I to wszystko.

Jedynym powodem dla którego obejrzałam ten film jest oczywiście J. Depp, który pojawił się w dwóch krótkich scenach na początku filmu i wypowiedział zaledwie parę kwestii, następnie pojawia się w drugiej połowie filmu, ale tutaj już nie ma już nic do powiedzenia :).... Obie sceny można znaleźć na YT. I to chyba wszystko ode mnie.

Beltrami

jak nie jest tak ciekawy to nie bede go nawet szukal. dzieki za odp.

ocenił(a) film na 4
fric76

Dzieki =)
Pobieram =)

maga89

http://bitsnoop.com/slow-burn-1986-q10161145.html torrent do Slow Burn

Kedda

Szkoda tylko, że z lektorem rosyjskim..

Akai_Neko

O to sory, musiałam dać złego linka... W każdym razie na pewno któryś z tych:

http://torrentz.eu/search?f=slow+burn+1986

użytkownik usunięty
Kedda

ja oglądałam na playtube, ale jest tam bez lektora i napisów

ocenił(a) film na 4
maga89

Taki sobie, myslalem, ze bedzie ciekawszy, az sie dziwie, ze taka duza ocena.

ocenił(a) film na 3
Parnassus

I co, ktoś już to znalazł?

użytkownik usunięty
Pawel_eS

http://www.play tube.pl/filmy/dramat/35212-slow-burn-1986-napisy-pl.html Bez napisów.

ocenił(a) film na 4
Pawel_eS

No juz dawno jest dostepny.
Napisow brak, ale mysle, ze nawet ktos kto zna english na poziomie beginner ogarnie o co chodzi :P

maga89

film można znaleźć na torrentach :)

maga89

Ktoś myśli o tłumaczeniu tego filmu może?

ocenił(a) film na 4
vash_the_slonek

Hej, film nie jest aż taki trudny do zrozumienia, ja często gdy oglądam filmy bez polskich napisów wstawiam sobie angielskie, aby ewentualnie lepiej zrozumieć co się dzieje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones