PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94359}

Smak życia

L'Auberge espagnole
7,0 15 761
ocen
7,0 10 1 15761
6,8 6
ocen krytyków
Smak życia
powrót do forum filmu Smak życia

Oglądałam go z sześć razy i za każdym odkrywałam w nim nowe rzeczy, śmieszyło mnie już coś zupełnie innego... Takie życie chyba chce mieć każdy!! Ci aktorzy, chociaż mało doświadczeni, świetnie pokazują swoje narody (moi ulubieni - Alessandro i Tobias) Śmieszne wątki i chyba każdy, kto oglądał ten film kilka razy musi stwierdzić, że cały miłosny wątek xawiera i an-so schodzi na dalszy plan (chociaż paradoksalnie jest tam najważniejszy), przy bardziej interesujących przygód jego przyjaciół (najbardziej Wendy!! i jej angielskiego chłopaka oraz Izabel) Film jest świetnym materiałem na serial. Nie podoba mi się tutaj rola Martine, chociaż uwielbiam tą aktorkę... a przy okazji - kto jest wg Was najfajnieszy (ehh.. cóż za precyzyjne słowo...) w całym smaku życia?? Moja lista:
1) Tobias - ja po prostu kocham Niemców!!
2) Alessandro - włoski luz... haha..
3) William!!!!! typowo wredny Anglik :P
4) Wendy - typical London girl :P
5) ten gościu z którym rozmawia Xawier w jakiejś knajpce przy uniwersytecie : (espania is not ole!! czy coś takiego) i ten od tego tekstu : (jesteś Francuzem, nie Marsjaninem!!)
Piszcie.....

ocenił(a) film na 10
Amelii_Konstanzii

zdecydowanie mój typ to Alessandro mmmm [rozmarzona ;)] :D:D

ocenił(a) film na 8
Amelii_Konstanzii

Głupota Williama pobija wszystko, no ale cóż humor typowego Anglika. Bezsensowny i myśli, że wszystkich rozbawi w każdej sytuacji. Hmmm podobał mi sięsposób w jaki pomógł Wendy hehhe przedchwilą skończyłam oglądać. Eshh dawno się tak nie śmiałam. Naprawdę film został w taki sposób nakręcony, aby trafić do widza. Mnóstwo amerykańskich ''głupich'' komedii, które nic w sobei nei zawierają. A tu, życie mężczyzny który jedzie na studia podyplomowe. Barcelona ukazana od strony imprezowania, to fakt. Podoba mi się. Dobry Soundtrack. Aktorzy, którzy ukazują emocje, sposób na życie. Nie żyj wg jak ktoś Ci każe tylko sam wybierz własna drogę, może przez przypadek czasami, ale widocznie warto. Eshhh i genialne zetkniecie ludzi z różnych miejsc Amerykanin, Anglik, Angielka, Hiszpanka, Franzuc ... itd hmmmm to zawiera calą esencję tego filmu. Prawdopodobnei gdyby nie to zjawisko. Byłby nudny jak każdy inny. Ale jednak ma coś w sobie. Jak na komedie 9/10. Nie była rewelacyjna. Tylko świetna. O ile takie stopniowanie mozna wziaźć pod uwagę :)

ocenił(a) film na 6
Amelii_Konstanzii

Wendy - wcale tak typical nie jest - sama to mówi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones