PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395822}

Smakosz 3

Jeepers Creepers III
3,7 5 126
ocen
3,7 10 1 5126
2,7 3
oceny krytyków
Smakosz 3
powrót do forum filmu Smakosz 3

czyli jednak 3 cześc bedzi :D:D:D:D wiedziałem...

maciek8902

HA!CZAD!Ale my sobie jeszcze poczekamy ,aż dotrze do Polski xD
(^.-)\m/

maciek8902

Ja oczekuję czegoś w stylu komedii. Skoro pierwsza część była horrorem z prawdziwego zdarzenia, druga oscyluje na pograniczu komedii i horroru więc przypuszczam że trzecia część to będzie po prostu czarna komedia. Przypomnijcie sobie , jak było w przypadku serii "Evil Dead" :) pozdrawiam

maciek8902

Ja oczekuję czegoś w stylu komedii. Skoro pierwsza część była horrorem z prawdziwego zdarzenia, druga oscyluje na pograniczu komedii i horroru więc przypuszczam że trzecia część to będzie po prostu czarna komedia. Przypomnijcie sobie , jak było w przypadku serii "Evil Dead" :) pozdrawiam

maciek8902

Ja oczekuję czegoś w stylu komedii. Skoro pierwsza część była horrorem z prawdziwego zdarzenia, druga oscyluje na pograniczu komedii i horroru więc przypuszczam że trzecia część to będzie po prostu czarna komedia. Przypomnijcie sobie , jak było w przypadku serii "Evil Dead" :) pozdrawiam

Michu_4

Dobra, ale nie musisz pisać tego trzy razy pod rząd. I zmień avatar, bo obrażasz Geralta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones