PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640755}

Smerfy: Opowieść wigilijna

The Smurfs: A Christmas Carol
6,4 2 256
ocen
6,4 10 1 2256
Smerfy: Opowieść wigilijna
powrót do forum filmu Smerfy: Opowieść wigilijna

Jak dla mnie rewelacja 10/10 pięknie przedstawiona opowieść wigilijna w formie smerfów i dotrze do każdego dziecka.

Maruda marudzi i nie cierpi świat bo co roku dostaje nową czapkę a chciał w końcu dostać lotnie i latać. 3 duchy pokazują mu jak skończą sie te święta jak się nie zmieni.
Piękny morał, że nie liczy się to co sie dostanie, tylko ile pracy ktoś włożył w ten prezent i że najważniejsze jest to że można spędzić święta z rodziną.

Gorąco polecam!

ocenił(a) film na 8
szalonaa1987

Zgadzam się w 100% nic dodać nic ująć. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
szalonaa1987

też się zgadzam

szalonaa1987

"pięknie przedstawiona opowieść wigilijna w formie smerfów " no właśnie wcale jej nie przedstawia. Po niżej przeczysz sama sobie "Maruda marudzi i nie cierpi świat bo co roku dostaje nową czapkę a chciał w końcu dostać lotnie i latać. " W oryginalnej opowieści wigilijnej nie ma nic podobnego.

ocenił(a) film na 5
szalonaa1987

Cóż, mnie najbardziej urzekł fakt, że wrócili do starego stylu tworzenia Smerfów. Nie przepadam za nową wersją, a to, że mogłam przez kilkanaście minut obcować z nową opowieścią w starej formie.. Tak, to jest zdecydowanie to :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones