Odtwórz Zwiastun nr 1 0:30
Film

2015 14 min.
6,8 27 364
oceny
6,8 10 27364
1 435
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":2}
{"id":"759548","linkUrl":"/film/Smok-2015-759548","alt":"Smok","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/95/48/759548/7770186.2.jpg"}
Adolf "Smok" Kamchatkov wykorzystuje latającą maszynę do porywania kobiet. Janek, konstruktor robotów, postanawia przechytrzyć żelazną bestię.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Smok
Smok (2015) Zwiastun nr 1 0:30
Smok | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2015 | Film Kraków. Niejaki Adolf "Smok" Kamchatkov ([person=1060505]Kim Kold[/person]) i jego latająca maszyna zagrażają miastu. Mężczyźnie podobają się polskie dziewczyny, dlatego też porywa je a następnie więzi w swojej kryjówce w podmiejskiej willi. Jedną z ofiar bestii pada Ola ([person=494189]Vanessa Alexander[/person]), która podkochuje się w młodym konstruktorze robotów, Janku ([person=1640315]Tomasz Włosok[/person]). Kiedy władze nic nie mogą poradzić na zaistniałą sytuację, chłopak decyduje się sam przechytrzyć bestię za pomocą nowoczesnych metod.

Kraków. Niejaki Adolf "Smok" Kamchatkov (Kim Kold) i jego latająca maszyna zagrażają miastu. Mężczyźnie podobają się polskie dziewczyny, dlatego też porywa je a następnie więzi w swojej kryjówce w podmiejskiej willi. Jedną z ofiar bestii pada Ola (Vanessa Alexander), która podkochuje się w młodym konstruktorze robotów, Janku (TomaszKraków. Niejaki Adolf "Smok" Kamchatkov (Kim Kold) i jego latająca maszyna zagrażają miastu. Mężczyźnie podobają się polskie dziewczyny, dlatego też porywa je a następnie więzi w swojej kryjówce w podmiejskiej willi. Jedną z ofiar bestii pada Ola (Vanessa Alexander), która podkochuje się w młodym konstruktorze robotów, Janku (Tomasz Włosok). Kiedy władze nic nie mogą poradzić na zaistniałą sytuację, chłopak decyduje się sam przechytrzyć bestię za pomocą nowoczesnych metod.

studio
Allegro Films / Platige Image
data produkcji
2015
tytuł oryg.
Smok
inne tytuły
Legendy Polskie. Smok (pełny tytuł) Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu powstały w Krakowie i Warszawie (Polska).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Brawo. Mam nadzieję,

  Rob_Rock ocenił(a) film na 9

  że przy udziale Allegro i CD Red, wreszcie uda się rozbujać polskie SF do rozmiaru pełnometrażowego i dobrego kina, czego życzę z całego serca.

 • Wielu chciałoby taką Olę uratować.

  vermes

  Szalenie ładne dziewczę. W sam raz do ratowania.

 • ...

  qh4r18 ocenił(a) film na 7

  https://www.youtube.com/watch? v=1J_Y12RqeLM

 • Film Pełnometrażowy

  Meczolubny

  Tomasz Bagiński i Allegro oficjalnie zapowiedziały powstani filmu pełnometrażowego. Ma nosić tytuł TWARDOWSKY 3.14 i mają tam się pojawić nowe postacie jak i stare (ale nie wszystkie). Jak mówi sam Bagiński chcą sprowadzić Twardowskiego na Ziemię, pokazać przyszłość i przeszłość Polski, i terminy nie ... więcej

  • Całkiem niezłe kino

   Fireghost ocenił(a) film na 6

   Całkiem niezły obraz. Interesująca interpretacja legendy. Oglądało się przyjemnie. 6,5/10

   1