PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548165}
6,3 993
oceny
6,3 10 1 993
Snow Flower and the Secret Fan
powrót do forum filmu Snow Flower and the Secret Fan

PREMIERA

ocenił(a) film na 7

Czy ktoś wie, kiedy będzie premiera w Polsce??

mariaka4

możliwe że w Polsce wogóle nie będzie premiery, ale pewnie po jakimś czasie film pokaże się na internecie :]

ocenił(a) film na 7
kathrina357

no właśnie szukałam w necie, ale nic nie ma :o( w sklepach też się nic nie pojawiło. A ja z niecierpliwością czekam na ten film. Książki Lisy See uwielbiam. Wyszła teraz nowa, a w stanach jeszcze jedna, której jeszcze nie przetłumaczyli na polski.. :o(

mariaka4

napewno po jakimś czasie pojawi się na necie, teraz jest jeszcze za wcześnie bo dopiero co była premiera światowa, a książki Lisy See są naprawdę super, ja narazie czytałam tylko tą i Miłość Peoni :]

ocenił(a) film na 7
kathrina357

Oj jo joj ! To jeszcze masz sporo do nadrobienia! :o)

ocenił(a) film na 6
mariaka4

Też czekam na film, a właściwie na napisy bo film już w internecie jest :) a książka świetna.

ocenił(a) film na 7
milkacool2

jak to już jest ?!? a skąd jest? gdzie????

mariaka4

wiem, ale z pozostałych to zaciekawiły mnie jeszcze tylko Dziewczęta z Szanghaju :]

ocenił(a) film na 6
kathrina357

na stronie d.a.r.k.w.a.r.e.z.pl ( bez kropek) tylko wpisz angielską nazwę ;) a i trzeba mieć konto, ale nie jest to płatna strona.

ocenił(a) film na 7
milkacool2

ale superowo! dzięki, dzięki, dzięki !!!! :o)))

ocenił(a) film na 6
mariaka4

Nie ma za co ;) tylko taki problem, że mój angielski nie stoi na super poziomie i muszę na napisy czekać... ; /

milkacool2

ja też wolę poczekać na napisy, mój angielski jest na tyle słaby, że większości bym nie zrozumiała :]

ocenił(a) film na 6
kathrina357

To jakbyś znalazła, bądź ja to umieść tutaj okej ?;)

milkacool2

ok, nie ma sprawy :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones