PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860594}
7,6 7 172
oceny
7,6 10 1 7172
6,5 19
ocen krytyków
Sonata
powrót do forum filmu Sonata

Przez cześć swego życia wedrujesz po lekarzach szukając swojego przyczynu np niepełnosprnosci dobrze postawiona diagnoza pozwala w drożyć odpowiednie leczenie .
Ale inaczej jest gdy ktoś zle z diagnozuje bo wtedy wszystko iddzie nie w tym kierunku co powinno isc i tak jest w tym filmie na faktach prawdziwy jak okazuje sie zdolnym muzyku nie chorującym na audyzm jak stwierdzono ale niedosłuch co diamentarnie zmienia postac rzeczy.
Tym uzdolnionym muzykiem niedosłyszącym jest Grzegorz Pionka to jego historia o jego pasji do muzyki .Film przedstawiony w takiej formie komiediodramatu są sceny ,które potrawią wywołać usmiech na twarzy ,Pochwalić tu film trzeba za kreacje aktorskie Małgorzata Foremniak nie którzy pisali mówli ze jej najlesza rola od dawna nie wiem czy najlepsza ale napewno ciekawa trochę kochajacej matki i to chyba matki zastępczej ale też trochę po gubionej w tym wszystkim
Chociaż mi się najbardziej podoboła rola Łukasz Smilat takiego prostego chłopa kochajacego ,który będzie winnił wszystkich w okół co tu ma słusznosć ale zapomina o swoich obowiązkach ojcowski .Taki chłop do ranny przytul .No i głowna rola Michał Sikorski przekonjąca .Każdy z rodziców którzy mają niepełnosprane dzeci wiedzą do ilu trzeba drzwi pukać by ktos postawił dobrą diagnożę w i wprowadził
odpowiednie leczenie .Nie wiem może ten film mówi że trzeba być tracić nadziei a walczyć o swoje nawet w trudny momentach .A nawet ty trudnosciach mozna się cieszyć bycia ze sobą .No i też dobrej diagnozie która dobrze postawiona może spowodować uniknięcia nie potrzebny rzeczy .7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones