PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860594}
7,6 7 138
ocen
7,6 10 1 7138
6,5 19
ocen krytyków
Sonata
powrót do forum filmu Sonata
ocenił(a) film na 9
Hauptheld

Chyba tak, chociaż poprzeczka była wysoko zawieszona! Scenariusz, ścieżka dźwiękowa i gra aktorska sprawiają, że jest to niezapomniany film. Pozwala nam przechodzić od śmiechu do łez i przekazać nieskończoną ilość emocji.

Betty_Lou

Obejrzyj na yt konferencje z premiery.. Dużo smaczków odnośnie doboru głównego aktora/bohatera :)

https://www.youtube.com/watch?v=vdpvCVwud3E

Hauptheld

dzieki ogrimne za podrzucenie! Ja też chętnie zajrze i pochlone te smaczki :)

Hauptheld

W ostatnim czasie do kin trafiło wiele interesujących filmów o muzykach: „Narodziny gwiazdy” Bradleya Coopera, „Bohemian Rhapsody” czy ostatni „Rocektman” o Eltonie Johnie. Skłania to do refleksji, co determinuje dobry film o muzykach. Wedlug mnie - aktor! I ten tu dal czadu, a tematyka byla nielatwa...

maksymilian_pankiewicz

To zaskakująca opowieść o potędze przypadku, roli szczęścia w ludzkim życiu i niesprawiedliwości świata. Film trzyma w napięciu, zaskakuje klimatem i wręcz hipnotyzuje ścieżką dźwiękową.

Hauptheld

Obaj zagrali po prostu WSPANIALE, a "Sonata" jest filmem pięknym. Przyznam jednak, że "Chce się żyć" poruszyło mnie bardziej.

ocenił(a) film na 10
Hauptheld

No Ogrodnik jest niesamowity, ale... Michał Sikorski to arcymistrz. To co zrobił z tą rolą zasługuje na wszystkie nagrody ever.

ocenił(a) film na 8
Hauptheld

Film bardzo dobry, ale Ogrodnik jednak lepsze wrażenie na mnie wywarł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones