PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764224}

Sonic: Szybki jak błyskawica

Sonic the Hedgehog
6,3 22 910
ocen
6,3 10 1 22910
4,7 10
ocen krytyków
Sonic: Szybki jak błyskawica
powrót do forum filmu Sonic: Szybki jak błyskawica

nie będzie?
Pikapik miał

ocenił(a) film na 9
Analny_Wojownik

Kurczę dubbing potrafi zepsuć cały film. Dajcie napisy! 

ocenił(a) film na 9
Andrzej2049

Dokładnie

ocenił(a) film na 6
Analny_Wojownik

Dubbing był okropny , domyślałem sie jakie żarty były w oryginale i bolało oglądanie.Jim Carrey dał z siebie wszystko a nawet go nie usłyszałem ehh

ocenił(a) film na 9
kamil665544

Gorzej jeśli po premierze będzie dubbing, a ty tak sobie zmarnowałeś film XDD

ocenił(a) film na 6
Analny_Wojownik

Chyba nic z tego, też liczyłem na napisy po oficjalnej premierze: https://naekranie .pl/aktualnosci/ sonic-szybki-jak-blyskawica-film-w-polskich-kinach-tylko-z-dubbingiem- 1581521406

ocenił(a) film na 9
HIKOL

co za k*tasy

Analny_Wojownik

Pikachu miało innego dystrybutora

ocenił(a) film na 9
maciej456295

Takiego z RIGCZem

ocenił(a) film na 9
Analny_Wojownik

Chciałem iść na to do kina, ale dystrybutor skutecznie mnie od tego pomysłu odwiódł dając do wyboru tylko dubbing.

Analny_Wojownik

Czy można gdzieś zobaczyć Sonika w oryginalnym języku?
Nigdy w życiu nie pójdę na zasrany dabing, a już nie mogę się doczekać aby zobaczyć wielki powrót Jima Carrey'a ...na wielkim ekranie!

ocenił(a) film na 9
cameronpoe

Niestety nie można, musisz pojechać gdzieś za granicę. Do Londynu loty już za 8 dych w obie strony

ocenił(a) film na 7
cameronpoe

W Czechach, na Słowacji, w Niemczech, w Austrii również grają tylko i wyłącznie z dubbingiem. Sam musiałem szukać kina z filmami w oryginalnych językach w Wiedniu, aby obejrzeć Sonica i... Chyba to jedyne miejsce gdzie można go obejrzeć najbliżej. Nie wykluczam też małych kin gdzieś w Niemczech itd.

ocenił(a) film na 9
Fern13

Jeszcze Londyn

ocenił(a) film na 9
Analny_Wojownik

Jest już na necie wersja oryginalna w jakości DVD, tylko ma Chińskie napisy. Ale jak ktoś zna Angielski to można zobaczyć :)

ocenił(a) film na 9
Shadow_5

net, a kino to co innego :/

ocenił(a) film na 9
Analny_Wojownik

Wiem. Dlatego żałuję, że nie mogłem tego filmu zobaczyć w kinie. A płacenie za półprodukt pełnej ceny jakoś mi się nie uśmiecha.

ocenił(a) film na 7
cameronpoe

W Multikinie pojawiły się seanse z napisami o godzinie 19. Tak było przynajmniej przed dzisiejszą poranną konferencją rządu...

ocenił(a) film na 7
Analny_Wojownik

W Holandii grali z napisami, ale niestety takowych w internecie nie ma kompletnie

ocenił(a) film na 7
Analny_Wojownik

Oglądam napisy PL nie oryginalne i całkiem dobre tłumaczenie.

Analny_Wojownik

Wiedziałem że znajdą się osoby które powiedzą zaczną marudzić na dubbing :/
Według mnie jest dobry, i zachowujecie się tu jak dzieci które marudzą o zabawkę!

ocenił(a) film na 8
Dubbingorozec

Obejrzałem film z napisami jak i dubbingiem. Muszę powiedzieć, że dubbing naprawdę był dobry bardzo dobrze dobrane głosy do danego aktora aż byłem w szoku ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones