PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501862}
6,7 9 409
ocen
6,7 10 1 9409
7,0 4
oceny krytyków
Soul Kitchen
powrót do forum filmu Soul Kitchen

Co to za opis?????

ocenił(a) film na 8

"Zinos (Adam Bousdoukos), właściciel podupadającej restauracji Soul Kitchen, zostaje nieoczekiwanie porzucony przez dziewczynę. Podłamany sercowym niepowodzeniem, zaniedbuje lokal, dając wolną rękę pracownikom. W restauracji zaczyna panować radosna anarchia. Kucharz gotuje to, co zawsze chciał gotować. DJ porywa ludzi do tańca między posiłkami, a awangardowi artyści urządzają performance za performancem. Ku zaskoczeniu Zinosa, lokal zyskuje wielką popularność wśród mieszkańców Hamburga. "

Po pierwsze nie został nieoczekiwanie porzucony przez dziewczynę, tylko jego dziewczyna wyjechała. A później go zostawiła, gdyż w zasadzie wyglądało na to że ją zaniedbywał. Po drugie nie zaniedbał z tego względu lokalu, tylko chcąc wyjechac do niej sprzedał go bratu. A to że panowała tam anarchai i DJ porywał do tańca między posiłkami to akurat było zamierzone i na jakiś czas odniosło skutek. Mam wrażenie że ja i osoba przygotowująca opis oglądaliśmy zupełnie inny film!!

ocenił(a) film na 7
pazyfae

Zgadzam się z przedmówcą, opis jest kompletnie nieadekwatny do treści filmu... "Awangardowi artyści urządzają performance za performance" - może powinnam obejrzeć jeszcze raz ten film, bo jakiś ważny wątek mi umknął:)

ocenił(a) film na 8
lutini

Hehehe dokładnie! ;) ja mam wrażenie jakby ktoś obejrzał początek i resztę sobie wymyślił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones