PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605}

Spawn

5,6 11 328
ocen
5,6 10 1 11328
Spawn
powrót do forum filmu Spawn

Od razu zaznaczę że komiksu nie widziałem choć żałuje ale to da się nadrobić zawsze siedziałem po uszy w marvelu może dlatego film mi się nawet podobał :) Efekty są strasznie sztuczne jednak jakoś mnie to zbytnio nie raziło co dziwne bo film aż kipi od tego i nieustającej akcji (której według mnie było chyba aż za dużo) rozumiem film na podstawie komiksu jednak twórcy chcieli dobrze aż "przedobrzyli" :) Klimat ponurych miejsc mam na myśli "Aleję Szczurów" no naprawdę efektownie to wyglądało. Aktorzy o ile główny aktor no cóż... łagodnie mówiąc nie powalał ale za to Clown pierwsza klasa :) Więc film jest niezły choć wahałem się miedzy pięć a sześć ale niech będzie takie naciągane sześć.

ocenił(a) film na 4
_Disturb_

ta clown i dowcipy o pierdnieciu toksycznym z chmurka zielonego dymu
yea
ten film ssie
a z taka postacia jak spawn.. no ludzie mamy typa w turbo stroju ktory zaprzedal dusze diablu, moce piekielne itp itd
moglby byc bardziej mroczniejszy nic powrot batmana tima burtona,
bohater jest milion razy ciekawszy niz jakis spider-man, ma potencjal
czemu nikt go nie wykorzystal?
lipa
bylem w kinie na tym, jako dzieciak mialem z 10-11lat
coz nawet mi sie podobal ale bez rewelki, wtedy bym dal z 7/10, wydawalo sie fajne, obejrzalem ostatnio, w koncu film z dziecinstwa
to byl dla mnie szok

tego sie prawie nie da ogladac...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones