PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605}

Spawn

5,6 11 332
oceny
5,6 10 1 11332
Spawn
powrót do forum filmu Spawn

Todd Why?

ocenił(a) film na 3

Ten film to kpina, parodia swietnego komiksu Todd'a. Wstyd mi za ten film, jestem ogromnym fanem spawna ale to jest po prostu żenada, nie wiem czy MacFarlane'a tam nie bylo gdy to kręcili czy co?! Ja bym nigdy nie zgodził się na wypuszczenie takiego shitu, w tym filmie tylko muzyka jest świetna, cała reszta to niestety dno totalne a aktorstwo to już w kalnie widziałem lepsze:)

Słyszałem, że pojawiło się ostatnio wydanie DVD spawna w wersji reżyserskiej, podobno ciut lepszy od tej normalnej wersji muszę to obczaic przy okazji chcoiażby dla fajnego teledysku Filter który jest podobno w dodatkach:)

Fajnie by było gdyby mistrz MacFarlane postanowił zrobic jakiś remake tego filmu albo cos takiego jak zrobiono z Batmanem (batman begins, the dark knight) pokazac wszystko od nowa i z jakimś dobrym reżyserem, człowiekiem kumającym bazę;) Rozłożyc film na 3 części na przykład:) Moje marzenie.

ocenił(a) film na 10
Lupus_6

mnie tam sie podoba
nie wiem co masz do tego filmu

ocenił(a) film na 6
ugabuga

Film się może podobać... ale jeśli ktoś żył pierwowzorem - komiksem przez pewien okres swojej "młodości", to poczuje pewien niesmak. Aktorstwo... hm? Kiepskawe. Zawiodłem się na Martinie Sheen'e. Natomiast John Lequizamo rewelacyjny w roli "Oprawcy"!!! Warto ten film obejrzeć nawet i tylko ze względu na niego!!! Co do roli Spawna... nawet nie chcę mi się sprawdzać imienia i nazwiska aktora. 6\10 ze względu na sentyment.

ocenił(a) film na 6
Lupus_6

Właśnie - Todd why? pewnie i tam był, bo jego nazwisko się ukazuje w czołówce... a winę zwalę na mały budżet. Zgadzam się, reżyser nie "kumał bazy".

ocenił(a) film na 5
Lupus_6

Badziewne aktorstwo to największy minus tego filmu. Do tego film zrobiony w konwencji starych Batmanów za którą osobiście nie przepadam. Warto by było ten film odświeżyć. 5/10 i tylko wtedy, gdy nie będę tego porównywał z komiksem bo w takim przypadku ten film nie istnieje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones