PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654406}
6,7 178 945
ocen
6,7 10 1 178945
5,8 39
ocen krytyków
Spectre
powrót do forum filmu Spectre

...W sobotę dobiło mnie radosne oświadczenie niejakiego księdza Charamsy z Watykanu, przedstawiającego swego kochanka, teraz znowu eunuch o zdeklarowanej orientacji homo śpiewa piosenkę do BONDA, który od lat byl synonimem szowinistycznej wręcz męskości...Niedługo przyznanie się do bycia hetero będzie niepoprawne politycznie...

RogerVerbalKint

Coś w tym jest ale jednak nie łączyłbym tych dwóch spraw. Ksiądz Charamsa-bez komentarza;), natomiast nową piosenkę do Bonda uważam za udaną, nie jest to przebój na miarę Skyfall ale jest niepokojący, no i muzyka jest piękna.

Jeżeli chodzi o temat który poruszyłeś, cała ta poprawność polityczna to jest to co prowadzi nas często na manowce, brak własnego zdania, godzenie się na niekoniecznie dobre rzeczy, nie tędy droga. Nie mam nic do mniejszości, wyznaję zasadę: „Wolnoć Tomku w swoim domku.” ale nie toleruję kiedy narzucają się większości i robią to w sposób nachalny.

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 7
bartas28

Mam dokładnie tę samą zasadę - ale czuję przesyt tą tematyką w szeroko rozumianych mediach - od TV po portale internetowe oraz kinematografię w ostatnich latach.
P.S. w związku z toczącymi się dyskusjami na stronie głównej tego portalu (m.n. cytowane wypowiedzi Brosnana) na temat tego czy Bond może w kolejnym filmie być gejem (choć nie rozumiem etiologii tego określenia - przyjmuję za poprawne i nieobraźliwe określenie homoseksualista lub pederasta) odebrałem to jako "wciśnięcie na siłe" osoby o tej orientacji do filmu o Bondzie...
P.S. 2 gdyby to chociaż był Freddy Mercury lub Rob Halford z zespołu Judas Priest - oni przynajmniej mają/mieli GŁOS nie zaś sklamrzą jak eunuch

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones