PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654406}
6,7 178 945
ocen
6,7 10 1 178945
5,8 39
ocen krytyków
Spectre
powrót do forum filmu Spectre

Film oczywiście nie jest fabularnym majstersztykiem. Trudno się doszukiwać w tej historii sensu. Film nie jest także pod tym względem skopany. Fabuła jakaś tam jest i tyle. Dla mnie w Bondzie od zawsze liczyła się akcja, a historia schodziła gdzieś na boczne tory. Naprawdę, w tym filmie mamy świetne pościgi, strzelaniny, bijatyki, kobiety, samochody i również miejscami dobry humor, a co najważniejszy mamy Craiga, czyli najlepszego Bonda w historii. Nie jest to film być może tak dobry jak Skyfall, ale na pewno jest znacznie lepiej zrealizowany niż powiedzmy Quantum of Solace. Trzeba również zwrócić uwagę, że w Spectre mamy naprawdę wiele ciekawych miejsc akcji. Generalnie to w moim odczuciu bardzo dobry film i zasługuje na dobrą notę. :)

ocenił(a) film na 6
Grzegorz12820

Moim zdaniem Skyfall to Bond wzorowy. Spectre realizatorsko jest naprawdę bardzo dobry, muzyka, zdjęcia, montaż itd. Wydaje mi się, że scenarzyści mieli za dużo pomysłów na rozwiązanie wątków i stąd wyszło trochę nie tak jak miało wyjść. Nie ma co porównywać Quantum do Spectre, Quantum to koszmarny film, gdzie leży kompletnie wszystko. Zrównoważenie historii i akcji to moim zdaniem mieszanka idealna. Nie chcę oglądać Bonda bez historii, to ona jest kluczem dobrego filmu :) Spectre to bardzo dobry tradycyjny Bond z wieloma elementami starego klasycznego Bonda. Cieszę się, że twórcy Spectre inspirowali się tymi z Rogerem Moorem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones