PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654406}
6,7 178 945
ocen
6,7 10 1 178945
5,8 39
ocen krytyków
Spectre
powrót do forum filmu Spectre

Co poszło nie tak z borowaniem mózgu Bonda? Czarny charakter miał całkiem wymyślną maszynkę, po której Bond miał nikogo nie rozpoznawać itd. czemu to się nie udało? Co więcej Oberhauser nie wydawał się zaskoczony, że urządzenie nie zadziałało. Jaki sens miały te tortury?

ocenił(a) film na 6
seki93

Q przygotował Bonda na taką okoliczność i przezornie wyposażył go w tytanowe płytki w tych trzech miejscach twarzy :)

Gazor090

a gdzie to widziałeś? czy właśnie sobie to wymyśliłeś ?

ocenił(a) film na 6
seki93

Oczywiście, że zmyśliłem ;) Tak serio to uważam, ze prawdopodobne są dwie możliwości:
- Te igły zadziałałyby dopiero wszystkie razem, a ostatnia nie zdążyła mu się wbić
- Blofeld kłamał

użytkownik usunięty
seki93

Być może była taka możliwość, że Bond nie zapomni, albo maszynka nie trafi - na pewno Oberhauser znał tę możliwość i nie był zaskoczony :)

trochę naciągana teoria, wydaje mi się, że nikt nie wykorzystałby przeciw Bondowi nieprzetestowanej bądź niespranej broni...

użytkownik usunięty
seki93

Dlatego to pozostaje teorią. Użyłem jej, bo nie chcę pisać "bo to jest James Bond", co jest trywialnym, ale najlepszym wytłumaczeniem. Tak samo, jak po torturach Le Chiffre'a był raczej sprawny w sprawach intymnych :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones