PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654406}
6,7 178 945
ocen
6,7 10 1 178945
5,8 39
ocen krytyków
Spectre
powrót do forum filmu Spectre

podklad muzyczny

ocenił(a) film na 8

Witam tak jak Na wstępie czy ktoś się orientuje kto będzie śpiewał piosenkę na początku filmu?

ocenił(a) film na 7
misiupl

Nie wiadomo. Sam Mendes ostatnio powiedział, że piosenka jest już nagrana i uznał ją za fantastyczną. Jedyne prawdopodobne kandydatki do Adele i Ellie Goulding.

Heines

A nie przypadkiem piosenkę miał śpiewać Sam Smith ? Filmweb coś pisał kiedyś.

ocenił(a) film na 7
mrfun123

Nie, to tylko plotka, sam ją nawet zdementował. Najprawdopodobniej będzie to Ellie Goulding lub Adele, chociaż nigdy nic nie wiadomo. Podobno niebawem poznamy wykonawce, więc wszystko się okaże.

Heines

Szkoda, świetny wokalista, nadał by się. Z tej dwójki wolę jednak Adele, chociaż Ellie ma ładny głos.

ocenił(a) film na 7
mrfun123

To prawda

Heines

Tylko nie Ellie Goulding, nie chcę słyszeć podczas czołówki Love Me Like You Do, to do Bonda nie pasuje :P
Tak na prawdę liczyłam na Lane Del Rey, bylaby idealna.

ocenił(a) film na 7
catmichali

Też uważam, ze Lana byłaby jedną z lepszych kandydatek do piosenki. ''Big Eyes'' mnie przekonało, na dodatek film z Waltzem. :)

Heines

https:// www.youtube . com/ watch?v=rJABBmAMXnY&index=4&list=RDemDU4QvdwVk
Czy początek nie brzmi dla Was odrobinę bondowsko?

ocenił(a) film na 7
catmichali

Zgadzam się co do początku, Lana z pewnością poradziłaby sobie z piosenką do Bonda, ale mam wrażenie, że raczej jej nie wybiorą. Przynajmniej nie teraz. Też denerwuje mnie fakt, że jeszcze nie znamy wykonawcy, bo Mendes obiecywał, że to już niedługo. Sprawdzałem jak to było w przypadku ''Skyfall'' i tam gdzieś w połowie września było oficjalne potwierdzone, że to Adele wykona utwór, więc mam nadzieję, że w przeciągu dwóch tygodni dowiemy się kto wykona utwór.

ocenił(a) film na 6
catmichali

(Niestety) Wszystko wskazuje na Ellie Goulding
h ttp://www.nme.com/news/ellie-goulding/87176

catmichali

W zupełności się z Tobą zgadzam. Lana byłaby idealna. To zdecydowanie jej klimaty. Mnie osobiście utwierdziło w tym przekonaniu jej "Young and Beautiful" ze ścieżki dźwiękowej do "Wielkiego Gatsby'ego". :) Natomiast Ellie według mnie w ogóle nie pasuje do Bonda. Nie wyobrażam sobie jej głosu w czołówce.

ocenił(a) film na 7
catmichali

Super by było

ocenił(a) film na 4
Heines

Adelle - niemożliwe. Byłoby to wbrew tradycji, gdyby nagrała drugi raz piosenkę tytułową.

ocenił(a) film na 7
icenumerocinq

Shirley Bassey nagrała 3 piosenki bondowskie, więc wszystko jest możliwe.

ocenił(a) film na 7
Heines

Ale nie kilka razy z rzędu. W dodatku to był jednak dalekie okresy bo Goldginger czyli złoty okres Seana, potem Diamenty - po powrocie Seana a jednak w odmiennym klimacie no i potem już za Rogera ;-) Dwa z rzędu to moim zdaniem straciłoby swój urok trochę. Adele tak- ale już z następnym aktorem po 2020 najlepiej.

ocenił(a) film na 7
Ozzy_Osbourne

No zobaczymy, ważne żeby wybór był trafiony i piosenka była dobra. Mendes w końcu zapowiedział, że to już niedługo. Mam nadzieję, że już w przyszłym miesiącu. :)

ocenił(a) film na 3
misiupl

uważam, że Lana del Rey byłaby idealna do tego zadania. Adele zaśpiewała świetnie, ale po co się powtarzać?

ocenił(a) film na 6
Lubawa

Lana dała ciała w Maleficent wolę nie słyszeć jej znudzonego głosu w Bondzie :)

Indy_6

Myślę, że gdyby dali podkład muzyczny w stylu bondowskim, to wyszłoby coś naprawdę idealnego.
Posłuchaj "Big Eyes", tam jest fenomenalna, piękna ścieżka dźwiękowa. Wtedy może zmienisz zdanie ;)

Lubawa

High five!

ocenił(a) film na 7
catmichali

Ellie Goulding ma bardzo spore szanse i prawdopodobnie to będzie ona. Według jednego z serwisów jej nowa piosenka jest zatytułowana ''Spy'', ale być może jest to celowo użyta nazwa, a naprawdę piosenka będzie nosić tytuł ''Spectre''. Jeżeli to prawda to ocenie po przesłuchaniu. Jednak słysząc ''Love me like you do'' ciężko mi sobie ją wyobrazić, nie przekreślam, damy szansę. :)

ocenił(a) film na 3
Heines

Też uważam, że Ellie to raczej nie ten kaliber :)

misiupl

Lana del Rey to moja faworytka ale jest kilku innych, świetnych kandydatów. Pharell Williams, Mariah Carey, Adele już była a goulding może nie podołać

ocenił(a) film na 7
misiupl

Prawdopodobnie w poniedziałek dowiemy się kto wykona utwór. :)

użytkownik usunięty
Heines

A skąd taka informacja? Mogę prosić o źródło tegoż newsa?

ocenił(a) film na 7

Info znalazłem na stronie mi6community.com. Oczywiście nie jest to pewność, bo informacje zamieścił jeden z użytkowników forum. W końcu Mendes mówił, że długo nie powinniśmy czekać, więc mam nadzieję, że to będzie prawda.
https://twitter.com/jwills1884/status/629015454435164161

ocenił(a) film na 8
Heines

i co i co?

ocenił(a) film na 7
kermiii

Chyba jednak nic. Napisałem PRAWDOPODOBNIE, więc nie dawałem gwarancji, że na 100% to okaże się prawdą. Śledząc różne fora akurat natrafiłem na takiego newsa, gdzie ktoś zamieścił informacje, że to właśnie dzisiaj miał zostać ujawniony wykonawca. Chyba każdy z nas na to czeka i mam nadzieję, ze to będzie już niebawem zgodnie z obietnicą Mendesa. Ellie Goulding wciąż droczy się z fanami - https://instagram.com/p/6KzfefzfZZ/?taken-by=elliegoulding
Wydaje się prawdopodobne, że to będzie ona. Chociaż wcale nie zdziwiłbym się gdyby to był jednak ktoś inny.

Heines

Może specjalnie wszystko jest takie top secret i podali kilka nazwisk popularnych wokalistów, a potem walną kimś, kogo fani się nie spodziewali albo Laną.

ocenił(a) film na 4
misiupl

https://www.youtube.com/watch?v=P_hih3aIEfk

hagen_filmweb

Z tego co wyczytałam w komentarzach, ta piosenka była stworzona do Quantum of Solace, ale nie użyli jej.

ocenił(a) film na 4
catmichali

Zobaczymy dopiero pod piosenką przeczytałem dyskusję.

misiupl

moze to sie nada ;)
https://youtu.be/lVLxBfLJj1w

ocenił(a) film na 7
misiupl

Dzis rano w BBC Radio 1 potwierdzono, ze bedzie to Sam Smith ^^ (imo, niestety)

użytkownik usunięty
misiupl

Sam Smith wykona utwór zatytułowany "Writing's On The Wall".
Piosenkę nagrano już w styczniu, ale udało im się to utrzymać w tajemnicy.

ocenił(a) film na 6

Swoją drogą - piosenka nie jest najmocniejszą stroną filmu. Oby tylko ona...

użytkownik usunięty
Limakuna

Utwór SKYFALL to mistrzostwo, Adele rządzi, a ten to jakiś taki słaby

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones