PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9203}

Spekulant

Rogue Trader
6,9 1 521
ocen
6,9 10 1 1521
Spekulant
powrót do forum filmu Spekulant

Inni piszą, że nudzili się na tym filmie. Ja wprost przeciwnie i cały film śledziłem z zapartym tchem - zwłaszcza że nie znałem tej historii i nie wiedziałem jak ona się skończy. Dużo przewija się w nim cyferek i motywów giełdowych, dlatego jak ktoś się interesuje giełdą tak jak ja - polecam. Jak ktoś średnio się w tym ogarnia, to rozumiem, że rzeczywiście może być miejscami znudzony.

lkz

Witam,
czy można ten film gdzieś obejrzeć bądź ściągnąć z polskimi napisami lub lektorem ?

Amestan

Na youtube jest.

damian2010

dzięki, już znalazlem :)

ocenił(a) film na 7
lkz

Cześć. Wiem że trochę czasu już minęło ale może potrafisz mi wytłumaczyć dość dokładnie ale jak dla laika w jaki sposób ciągle się zadłużał i nikt się nie zorientował?

ocenił(a) film na 8
drozynskixyz

Hej, wiem że minęło 4 lata od twojego pytania ale w sumie odpowiedź się nie zmieniła a jest następująca: po prostu fałszował dane i oświadczenia np motyw z wklejaniem podpisu i skan. No i drugi temat to zawieranie transakcji, 20 lat temu można było lawirowac i stosować arbitraż walutowy a teraz to praktycznie niemożliwe bo rynek forex istnieje w czasie rzeczywistym. Nawet jak uda Ci się zawrzeć transakcje na forexie bo masz "cynk" to ci spread zeżre a bajeczki z brokerem o zerowym spredzie można sobie wsadzić. Pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones