PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789869}

Spider-Man: Daleko od domu

Spider-Man: Far From Home
7,3 112 361
ocen
7,3 10 1 112361
7,1 33
oceny krytyków
Spider Man: Daleko od domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Daleko od domu

Jednak dobrze myślałem po zwiastunie, że jak Mysterio, to on będzie zły, i wszystko to sztuczka ;) Nie mogło być inaczej. Ale trochę jednak zawiedziony jestem,że to nie był Mysterio z innego świata, a elementarsi nie są prawdziwi . Film chyba jeden z najlepszych. Z wszystkich filmów o pajączku, ten był dla mnie najbardziej komiksowy . Fajne starcia, wyjaśniło się że Dreszczyk petera XD nie potrafi go jeszcze używać w pełni ,dopiero się uczy. BTW jak już mała syrenka miała być czarna, to mogli wybrać zendayę . Dużo ładniejsza ,i jakoś bardziej pasująca .
Co do scen końcowych..pierwsza to miazga,zmieniająca wszystko w życiu pajączka. Druga, w sumie zaskoczyła mnie jeszcze bardziej, bo nie oglądałem Kapitan marvel. I w sumie można gdybać, gdzie to dalej pójdzie. Mamy przed sobą 15 filmów Połowa będzie pewnie na ziemi, i będzie bardziej ludzka,tak ja ta część pajączka. Druga połowa będzie kosmiczna. Strażnicy galaktyki, może Strange, kapitan marvel, Eternals . I kto tam jeszcze. Myślę że w tym kierunku to pójdzie. A multiwersum będzie dopiero za 5 lat, jak wejdą X-meni i F4.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones