PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789869}

Spider-Man: Daleko od domu

Spider-Man: Far From Home
7,3 112 361
ocen
7,3 10 1 112361
7,1 33
oceny krytyków
Spider Man: Daleko od domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Daleko od domu

Zastanawia mnie jak po tych wszystkich atakach w Meksyku (nie jestem pewien) i Europie nikt nie postanowił strzelić do żywiołaków i przypadkiem nie zestrzelił drona... w czasach, gdzie niemal natychmiast pojawia sie policja czy shield teraz nie bylo nikogo... to było troche słabe

ocenił(a) film na 8
USCHFlacha

Pewnie probówali, ale dronów miał praktycznie nieograniczoną liczbę... nawet jak kilka zostało strąconych to i tak nie przerywało transmisji hologramu.

ocenił(a) film na 9
gikkiri

bardziej mi oto chodzi, że trafiony dron spadłby na ziemię niż o zniekształcony hologram

ocenił(a) film na 7
gikkiri

Bez sensu prawisz. Jak nie przerwałoby transmisji? Przecież każdy dron do czegoś służył. Sugreujesz że część latało bez sensu? Nawet jeśli tak to skąd wiesz czy nie strącisz akurat istotnego drona np. imitującego głowe żywiołaka.

ocenił(a) film na 7
USCHFlacha

Mi się wydaje, że cała akcja działa się tak szybko, że wojsko nie zdążyło interweniować. Pierwsze dwa przypadki były w Meksyku i Maroko, w jakichś mało znanych wioskach. Dopiero za trzecim razem była Wenecja i wtedy Mysterio załatwił sprawę dosyć szybko. A w Pradze wszyscy byli "przygotowani" relacją Mysterio więc wiedzieli, że strzelanie nie ma sensu, a nawet szkodliwe (żywiołak nie mógł dotykać metalu, bo się rozrastał).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones