PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789869}

Spider-Man: Daleko od domu

Spider-Man: Far From Home
7,3 112 392
oceny
7,3 10 1 112392
7,1 33
oceny krytyków
Spider Man: Daleko od domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Daleko od domu

Na najnowszy film o pajączku, czekam z niecierpliwością. Jestem ciekawa, jak Peter będzie radził sobie ze stratą Iron-Mana oraz czy Mysterio rzeczywiście pochodzi z innej ziemi. Zastanawiam się również, co to za scena, o której mówił Tom Holland, że widzowie ją znienawidzą? Dla mnie osobiście Tom, jest najlepszym filmowym Spider-Manem. Wiem, że wielu nie lubi Spider-Mana w wykonaniu Toma, twierdząc, że jest zbyt dziecinny. Jednak moim zdaniem jego gra jest naturalna, nie czułam tego, oglądając poprzedników Toma, którzy również przez jakiś czas w filmie grali przecież licealistów. Uważam, że Tom Holland jest bardzo utalentowany, widać, że gra aktorska sprawia mu wiele radości, że dobrze dogaduje się z innym aktorami. To widać oglądając filmy. Mam też nadzieję, że jeszcze zagra w jakimś filmie z RDJ, bo widać dobrą chemię między tymi dwoma aktorami. Oczywiście trzymam też kciuki, aby Marvel i Sony przedłużyli współpracę, aby Tom jeszcze nie raz założył kostium pajączka.

ocenił(a) film na 9
alibaba_4

Podobno ma się Scorpion też pojawić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones