PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33288}

Spirited Away: W krainie Bogów

Sen to Chihiro no Kamikakushi
8,1 145 571
ocen
8,1 10 1 145571
8,3 37
ocen krytyków
Spirited Away: W krainie Bogów
powrót do forum filmu Spirited Away: W krainie Bogów

śmieć

użytkownik usunięty

j.w. - śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć, śmieć

użytkownik usunięty

Tylko tyle?
Czyżby większa ilość powtórzeń tego samego słowa się nie zmieściła? ?? Nie wierzę, że nie stać Cię na więcej! Skoro twierdzisz, że Spirited Away to 'śmieć', to może jednak zechciałbyś bardziej umotywować swoje zdanie, tak abyś mógł mnie bardziej zniechęcić do tego filmu, którego jeszcze niestety nie widziałam. Ten 'komentarz', o ile tak go można określić, pod każdym względem do mnie nie trafia. A ten minus z całą pewnością nie odnosi się do filmu, lecz podsumowuje mój stosunek to Twojego i każdego innego podobnego komentarza. Oby było ich jak najmniej!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 1

tyle tego
wpisalem tyle tego, bo gdy byl tylko jeden "smiec", wyswietlilo, ze w komentarzu jest za malo slow. Natomiast smiec to jest dlatego, ze wlasciwie opowiada niczym. Po obejrzeniu mialem uczucie niedosytu, ze czegos mi w tym filmie zabraklo, a mianowicie fabuly.

ocenił(a) film na 10
getler

I raz i dwa...
i trzy i o wiele więcej linijek tekstu i to z całą pewnością składającego się z więcej niż jednego słowa można jednak było napisać na temat filmu, który w ogóle Ci się nie spodobał.
I choć w dalszym ciągu mnie nie przekonałeś, że film jest w całości nieudany, to jednak przynajmniej zawarłeś w swoim kometarzu jakieś własne wnioski, które mam nadzieję jeszcze bardziej rozwiniesz. Nawet najgorszy film można bowiem chociaż spróbować
skomentować za pomocą więcej niż jednego słowa i swoje wnioski poprzeć jakimiś konkretnymi, tłumaczącymi wszystko argumentami.

I mam nadzieję, że wszystkie Twoje przyszłe komentarze będą zawierały takie właśnie wnioski oraz będą się składały ze zdecydowanie większej ilości słów, czego jak najbardziej Ci życzę.
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
getler

Glupcow nie sieja
Taaaa, obawiam sie ze Twoje IQ powyzej Atomowek nie zrozumie tresci filmu.

ocenił(a) film na 10

dlaczego tutaj?
zastanawia mnie dlaczego to sie znalazlo akurat pod W Krainie Bogow. Jak chcesz pisac o sobie to pisz na swojej stronie.
Dzieki za uswiadomienie wszystkim czytajacym to, kim jestes.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones