PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758138}

SpongeBob Film: Na ratunek

The SpongeBob Movie: Sponge on the Run
6,2 4 126
ocen
6,2 10 1 4126
SpongeBob Film: Na ratunek
powrót do forum filmu SpongeBob Film: Na ratunek

31 lipca 2020 (Polska) / 14 maja 2020 (świat) Czyli Polska to chu*e i wszyscy mają w maju a tylko Polska ostatniego lipca żal wole na necie za free obejżeć prędzej niż dać zarobić takim ch**om co mają Polskę w du*ie

emil4780

Raczej to polska ma nas w dupie, film do każdego kraju idzie w tym samym tempie tylko u nas mało film wykupuje film i dubbinguje go dlatego tak długo sie czeka

emil4780

Pamiętaj gdzie mieszkasz i w jakim kraju więc nie obrażaj

emil4780

Wiesz co czekam już miesiąc można powiedzieć miesiąc i pół i dalej nie ma, miało być przełożone na cały świat 7 sierpnia i ch*ja nie dla psa kiełbasa. Czekam bo jestem wielkim fanem Spongeboba dawno już go nie oglądałem przez moją antenę a miałem dekoder* i poprostu czekam z niecierpliwością ale znając polszczyzne za dopiero przyszły rok wyjedzie Spongebob na ratunek.

szymonhyski65432

Niepotrzebne te nerwy. Data majowa na filmwebie jest błędna, film miał wielokrotnie przesuwaną premierę. Ostatniecznie w kinach był póki co tylko w Kanadzie 14. sierpnia. W USA jest jako wideo-na-życzenie, pewnie znajdzie się gojuż przez pewne specificzyne kanały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones