6,6 1 083
oceny
6,6 10 1 1083
945
chce zobaczyć
{"type":"film","id":368851,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Sprawa+z+przesz%C5%82o%C5%9Bci-2009-368851/tv","text":"W TV"}]}
Sprawa z przeszłości
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Kevin (Armand Assante), który odszedł od czynnego wykonywania zawodu psychiatry, zajął się pisaniem książek naukowych. Zjawia się u niego siostra dziewczyny (Dina Meyer), która kiedyś była jego pacjentką. Jane (Lacey Chabert) cierpi na osobowość mnogą. Kevin ponownie zajmuje się jej przypadkiem. Doktor odkrywa, że wszystkie zKevin (Armand Assante), który odszedł od czynnego wykonywania zawodu psychiatry, zajął się pisaniem książek naukowych. Zjawia się u niego siostra dziewczyny (Dina Meyer), która kiedyś była jego pacjentką. Jane (Lacey Chabert) cierpi na osobowość mnogą. Kevin ponownie zajmuje się jej przypadkiem. Doktor odkrywa, że wszystkie z alternatywnych osobowości dziewczyny łączy wspólny mianownik. Postanawia dociec, co się za tym kryje.

Sprawa z przeszłości zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.