PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119585}

Spustoszenie

Havoc
6,4 5 725
ocen
6,4 10 1 5725
Spustoszenie
powrót do forum filmu Spustoszenie

dodac tu komentarz. co za glupie baby. same chca dac dupy zeby wkrecic sie do gangu, a jak juz dochodzi do konkretow to sie wycofuja. jeny jak takie filmy mnie wkurwiaja. a mialem nadzieje na ciekawy film o nastolatkach i ich przezyciach, imprezach itp. swoja droga fajna dupa z glownej bohaterki.

staszek_peszko

i wszystko jasne , faaaak, łi garry mułvaut!.

ocenił(a) film na 7
staszek_peszko

byly nachlane nie widziales ile wczesniej pily z meksykancami baranie jedna dala pomysl i dalej sie stalo. normalnie by zostaly na 3 baty wziete bo tacy meksykancy sie nie pie...la ale rezyser lagodnie wszystko przedstawil. ty chyba jestes jakim bananem takie rzeczy dzieja sie w realu dzieciaku.

staszek_peszko

szczerze? to się zastanawiam o co było kaman z tą blondynką w łóżku ,co potencjalnie zgodziła się na sex z 3 .....Dlaczego zgłosiła gwałt? Niby sama się zgodziła .

ocenił(a) film na 7
Isiaczek

bo ja wzieli na dwa baty i ja to bolalo idioto tak trudno to pojac? wtedy poczula ze to juz nie jest zabawa tylko gwalt

krzysiekk123

Wybacz mój drogi ,ale jestem kobietą :) Hu.. jej kazał w jednym pomieszczeniu z 3-4 obcymi pijanymi fiutami siedziec.

ocenił(a) film na 7
Isiaczek

to tym bardziej powinnas ja zrozumiec dziewczyno. bo sie napila wczesniej i po pijaku taki pomysl miala zeby wstapic do ich gangu czy ty wogole ogladalas ten w calosci? potem glowna bochaterka zrozumiala ze nie chce sie z tamtym walic tak jak wczesniej opowiadala kamerzyscie ze jak obciaga swojemu chlopakowi top nie czuje do niego milosci i pewnie to samo do niej dotarlo jak miala sie pieprzyc z meksykancem mozna powiedziec ze sie nawrocila. natomiast druga co bylo widac wyraznie ze jest mocno nawalona i glubsza od glownej bohaterki chcial sie walic z trzema bo tak wylosowala rzucajac koscmi. Tu dodam ze widac bylo ze glowna bohaterka nie jest wcale taka glupia na jaka sie zdaje a pokazala to scena w szkole gdy ladnie odpowiedziala na zadane pytanie nauczycielowi ze jednak ma cos w glowie. i wtedy wlasnie wyszla z pokoju a meksykaniec zawolal drugiewgo i ta druga wzieli na dwa baty czy teraz juz wszystko rozumiesz? przekaz dalej tym pajacyka co sie wypowiadaja w tym temacie oki :)

krzysiekk123

Ale macie problem, amerykańce wymyślili popierdolony scenariusz by nakręcić "wstrząsający obraz upadku młodzieży". Ojej, ale straszne. W normalnym świecie ta "zgwałcona" by się ze wstydu zapadła że zgodziłą się dawać dupy trzem latynosom a nie ogłasza wszem i wobec że jest zwykłą dajką która zmieniła zdanie bo ją zabolało dupsko.

ocenił(a) film na 7
Jordan66

krzysiek po pierwsze nauczyc sie pisac i nie obrazaj madrzjeszych od ciebie a takich nie jest tu trudno znalezc. rozumiem ze byles w USA, przezyles nie jedna strzelanine, chlales z meksykancami ze jestes tak doswiadczony przez los? juz nie wspominam o masowych gwaltach bo pewnie srednio wypadaja ci 4 na tydzien. co z tego ze byly najebane? tlumaczyloby je to gdyby az nie mogly chodzic i gadac od chlania a wcale na takie nie wygladaly. pozdro gangsterze.

ocenił(a) film na 7
staszek_peszko

nic ich nie tlumaczy tak jak ciebie bo nie zrozumiales tego filmu. ja nie oceniam tych dziewczyn tylko ciebie bo miales "nadzieje na ciekawy film o nastolatkach i ich przezyciach, imprezach itp" to co ty kurwa nie czytales opisu filmu idioto? A ta zgwalcona byla ostrosciowo najebana jak nie widziales cielemunku.

ocenił(a) film na 6
staszek_peszko

zgadzam się w całej rozciągłości. Totalne szmaty, już sam fakt pchania się na taką imprezę klasyfikował je do ździr, a dalsza cześć to już totalnie. A krzysiek pewnie jest mało wiedzącym o zyciu nastolatkiem zafascynowanym takimi ladacznicami.

ocenił(a) film na 7
Jordan66

nie oglosila wszem i wobec ze daje dupy tylko ja kolezanka sprzedala. nastepny pajac ktory nie widzial filmu a sie wypowiada

użytkownik usunięty
Jordan66

Słabe masz pojecie na temat współczesnych, zmanierowanych nastolatek. Dla takich Paris Hilton to wzorzec parenetyczny a puszczanie się na lewo i prawo rodzaj sportu i kawał szpanu.
Pozdrawiam;)

krzysiekk123

do krzysiekk123 : Wyobraz sobie,że nie potrafię tego zrozumiec,gdyż nigdy nie byłam najeb.... w trzy dupy,żeby dawac tyłka w grupowym seksie.Człowiek ma jakąś gosnosc ,czyż nie?Po niej nawet nie było widac ,że jest ZAŁAMANA! Prawdą jest,że osoba zgwalcona ma traumę do końca życia .Osoba zgwałcona nie jest podjarana facetami,czuje do nich wstęt.Główne bohaterki były ZNUDZONE, sama Alison ,to powiedziała "we are teenagers,and we are bored " Widziałam scenę,gdy wybrały się do miasta w grupce i zaczepiły obcych facetów i 2 się z nimi lizały,więc mój drogi jak dziewczyna SAMA tego chce i do tego dąży,gdyż jest taka ZNUDZONA to nie ma czego współczuc,jednynie braku mózgu.Same chciały,zgodziły się na grę w kości i jej wypadło trzech fiutów.Koleżanka w porę przestala,mimo iż miała jednego frajera do łóżka,chciała pomóc jej,ale blondynce się to podobało.To,że ktoś zna odpowiedz na zadane pytanie na lekcji,nie oznacza,że ta osoba jest mądra.Chciała dac d.... kamerzyście.To nie świadczy o mądrości.A to że jej się nie podobał seks grupowy,to oznacza tylko o jej naiwności.Myślała,że każdy będzie delikatny i będzie prowadził długą grę wstępną.Jescze jedno : osoba,która traci panowanie nad własnym ciałem i umysłem pod wpływem spożytego alkoholu,nie zasługuje na żadne tłumaczenia.To tyle z mojej strony : )

Isiaczek

isiaczek-mozesz napisac co sie dokładnie stało na tej imprezie?chodzi o ta gre w kosci-brunetka wylosowała ile osób? bo blondynka widze ze 3 i co sie potem dzialo?nie obejrzałam tego fragmentu !!!nie wiem czy sie bzykały,z kim,i czy obie i czy dobrowolnie, czy na siłe itp itp.Please,napisz!!!

asterixaaa

Proszę bardzo : Dziewczęta uzgodniły,że tyle oczek ,ile wypadnie im w kości będzie oznaczac liczbę facetów z gangu ,którym musza dac tyłka.Brunetce przypadł jeden facet, a blondynce przypadło trzech facetów.Brunetka poszła do łóżka z brunetem,który mial kucyk . (nie pamiętam imienia) W tym samym czasie blondynka wybrala sobie muskularnego osiłka jako pierwszego.Brunetka opamiętała się i przerwała seks z tym swoim wylosowanym facetem.Brunetka powiedziała swojej kumpeli blondynce,żeby tego nie robiła,prosiła ją,ale blondynka powiedziała,że sobie poradzi z trzema.Po tym zajściu brunetka została wyrzucona za drzwi,czekała,aż jej kumpela spełni zakład.W tym samym czasie blondynka leżała nago,a pierwszy ją posuwal,jej się to podobalo, krzyczała,że chce mocniej.Ale za krótką chwilę 2 facetów jednocześnie ją posuwało ,więc blondynka zaczęła krzyczec.Brunetka po usłyszeniu krzyku swojej kumpeli -blondynki ,wparowała do pokoju zobaczywszy,iż jej koleżanka blondynka trzęsie się i płacze ,zwinięta w kłębek .Natomiast czlonkowie gangu w tym samym momencie,ubierali się i opuszczali pomieszczenie. Teoretycznie to obie się zgodzily na zaklad,ale brunetka się wycofala,a blondynka zgrywala chojraka i zostala z 3 fiut.... w jednym pomieszczeniu. Póżniej blondynka zgłosiła gwałt.Znasz już dalczy przebieg wydarzen?

Isiaczek

* dalszy : )

Isiaczek

isiaczek wielkie dzieki!własnie tego nie obejrzałam!czyli ostatecznie brunetce sie upiekło, nie bzykała sie z nikim a blondyna z dwoma?(czy trzema ?).Ja potem ogladałam od momentu, gdy brunetka opowiadała rodzicom blondyny o imprezie.Czyli jeszcze wczesniej blondyna zgłosiła gwałt na policji?a jak zareagowal chłopak tej brunetki?czytałam przed chwilą opis filmu w necie i było napisane ze przyjaciółki zostały brutalnie zgwałcone, więc myslałam że może obie zostały zgwałcone...a z tego co napisałaś to wychodzi na to,ze właściwie to brunetka w ogóle z nikim sie nie bzyknęła a blondyna tylko przez chwilę była "gwałcone"przez dwóch, bo napisałas jak zaczeła krzyczec to tamta wparowała i tamta juz leżała sama...więc generalnie nic takiego chyba jej nie zrobili...własciwie obu sie upiekło...a ta blondyna to nie wiem po co zgłaszała gwałt skoro z jednym jej sie podobało a gdy dołaczył sie drugi to tylko na chwile....powinna sie cieszyc ze tylko tyle było...mogło byc o wiele gorzej...swoja droga to wydaje mi sie ze w rzeczywistosci skonczyło by sie to tak ze te dwie laski zostały by zgwałcone przez wszystkich meksykanów którzy by tylko mieli na to ochote, nikt by im nie odpuscił:///

asterixaaa

mysle ze czlonkowie gangu bardzo łagodnie sie z nimi obeszli ( to jest moim zdaniem mało realne), dwie fajne laski,podpite, chetne na seks,nawet grupowy, same się proszą żeby je bzyknąć...nakręciły facetów na seks , facetów którzy sa jak zwierzęta, a potem -w trakcie udaje im się wymigac...

asterixaaa

Powiedziałabym,ze same się pchaly im do łóżka i rozstawiały nogi w wiadomym celu.Czysta fikcja,że tylko tyle 'wycierpiały' .Jako faceci ,napaleni nie wypuściliby 2 łatwych,najeb ..... lasek bez wypelnienia ich zakładu.Nie powinny tak pogrywac,ale coż ' we fuckin bored' taki cytat brunetki z tego filmu,.Nuda zaprowadzila ich do tego stanu.A ich oprawcy okazali wystarczająco dużo litości i serca ,wypuszczając je żywe i nie pobite .

asterixaaa

Brunetka miała na tyle odwagi,aby się wycofac i ona unikla rzekomego gwałtu.Brunetka z tym swoim wylosowanym partnerem skonczyli na etapie gry wstępnej ,ale ona powiedziala mu ,że nie może.On z początku nie chcial jej wypuścic,ale udalo jej się.Blondyna zgłosila gwalt wcześniej,policja pokazywala jej portrety i wytypowala jednego z członków gangu,ktory ją posuwal i rozpłakala się w matki ramionach .Policja zatrzymala tego gościa,a inni czlonkowie postanowili zemścic się na nich i wyruszyli w drogę,aby je trochę 'postraszyc' ,aby wycofaly zeznania (blondynka oskarżyla go) Chłopak (kumpel) brunetki dowiedzial się o tym, o gwalcie.Kamerzysta nakręcil ich ( kumpli brunetki) gdy szykowali się w drogę ,aby zabic gangsterów, pozowali z bronią.Kiedy brunetka obejrzala material pochodzący od kamerzysty,zadzownila do kumpla /chlopaka i próbowała ich powstrzymac.Jednak bezskutecznie.W jednej scenie brunetka wyjawiła rodzicom blondyny calą prawdę o tym co się wydarzyło tej feralnej nocy z gangsterami.Blondynka wybiegła z pomieszczenia i krzyczała,że brunetka nie jest jej przyjaciółką.Blondynka zamknęła się w lazience,probowała podciąc sobie żyly,lyknąc środki nasenne.Ale zrezygnowala,brunetka rozmawiala z blondynką przez drzwi.Powiedziała,że zostanie na noc.W koncowym ujęciu rezyser pokazał 2 samochody, w jednym z nich siedzieli kumple brunetki ze szkoły a w drugim 2/3 gangsterow ,ktorzy rzekomo gwalcili blondynkę.Przyglądali się sobie wzajemnie.Nie ujawnili kto kogo zabił,ale słychac było tyko odglos,że ktoś strzela kilka razy.Domyślac się możemy,że wzajemnie się pozabijali przez glupotę 2 rozpuszczonych dziewczyn.

ocenił(a) film na 7
Isiaczek

isiaczek: chodzilo mi o to ze powinnas ja zrozumiec jako kobieta przeciez sama napisalas: "Prawdą jest,że osoba zgwalcona ma traumę do końca życia .Osoba zgwałcona nie jest podjarana facetami,czuje do nich wstęt" wiec ja zrozumialas. ja nie usprawiedliwiam tych dziewczyn bo sa szlaufami tylko przedstawilem ci oczami rezysera watek psychologiczny glownej bohaterki. jednoczesnie odpowiedzialem na twoj poprzedni post w ktorym zastanawialas sie o co bylo kaman z blondynka w lozku. wiec ci odpowiedzialem ze ja wzieli na dwa baty i ja bolalo. czy ja ocenilem w tym zdaniu czy dobrze ze sie zgodzila czy ja ja usprawiedliwilem? mam nadzieje ze bedziesz juz grzeczna suczka i nie bedziesz wiecej mi pyskowac bo 13 ulica nigdy nie wybacza hahahah!!! :D

krzysiekk123

Cholernie ją rozumiem,ale za grosz nie jest mi jej żal : ) Sama chciała 'mocniej' to dostała swoje 'mocniej' od 2go fiu.....A po niej nie bylo widac zalamania.Bolało ją ,ale poza tym nic strasznego jej się nie przytrafiło.Mogli ją przywiązac i stosowac sex oralny,analny,facial, dominacje i hu... wie co jeszcze.No cóż,dla Ciebie to nawet lepiej,że istnieją takie naiwne prostaczki ,które są podjarane życiem slumsów i same sie tam pchają .To,że ją dwoch posuwało to akurat widzialam,ale aktów przemocy to jednak nie.Z punktu prawnego ,zgodziła się na seks z 3 obcymi ,fiu....,więc dostała to,o co prosila. A określenia suczka i inne tego typu wyrażenia,zachowaj dla siebie.Z dumą mogę powiedziec,ze jako jedna z nielicznych nie dalam się zeszmacic,jak większosc nastolatek .A na koniec to najpierw wyraznie czytaj ,bo to Ty zacząłeś wyzywac i pyskowac.Dyskusja powinna byc na kulturalnym poziomie,a używanie wulgaryzmów oznacza,że brak Ci rzetelnej argumentacji ;>

ocenił(a) film na 7
Isiaczek

no jasne ze dostala to o co prosila. widze ze ty chyba dalej uwazasz ze ja ja usprawiedliwiam. z ta suczka to byl zart oczywiscie przeciez wiem ze jestes porzadna dziewczyna :). i nie wyzywalem cie tylko faceta isiaka a tenze nie istnieje wiec wybacz. po prostu myslalem ze on nie rozumie tego ze sama chciala mocniej to dostala swoje mocniej..... przytulimy sie? :)

krzysiekk123

A jakże,dostala dokladnie to,po co tam pojechała.Możesz ją usprawiedliwiac,ale na jej czyny nie ma żadnego usprawiedliwienia,poza głupotą i niedojrzałością emocjonalną.Następnym razem unikaj stosowania wulgaryzmów w stosunku do osoby dyskutującej na forum.Można wymieniac zdania,ale z szacunkiem.Co Ty nie powiesz ,a może buziak na zgodę ? Hah <przytul> zgoda?

krzysiekk123

isiaczek -dzieki wielkie:)teraz juz wiem wszystko.W necie był wiec zły opis.Bo nie zostały obie ,cyt."brutalnie zgwałcone".Powiedziałabym nawet że żadna z nich nie została zgwałcona.Bo brunetka nawet z tym jednym się nie byzkała a blondyna - sama tego chciała,nikt jej nie zmuszał, chciała przeciez nawet 3 kolesi,miała tylko dwóch i to przez chwile,więc generalnie dostała nawet mniej niż chciała:p a gdy przestało jej sie z dwoma podobac,udalo się to zatrzymac ...więc moim zdaniem o żadnym gwałcie nie może tu być mowy.W tej sytuacji można powiedziec, ze niesłusznie oskarżyła członków gangu,nic dziwnego ze chcieli sie zemscic.Głupia laska najpierw sie zgadza, potem rezygnuje,odpuszczają jej a ona ich potem oskarża.Powinna siedziec cicho i być im wdzieczna .

asterixaaa

Co oni to w necie nie napiszą .....Fakt jest taki,że stosunku płciowego dopuściła się blondynka,ale taki był zakład i nie sprzeciwiała się temu.Byla wystarczająco naiwna,żeby zgodzic się na seks z trzema gangsterami.Obie chciały zabawy,seks dla nich byl na porządku dziennym.Same do nich pojechaly,same się z nimi zapoznały i ich odwiedzialy. Brunetka myślała,że ten w kucyku się w niej zakochał (on mial na imię Hector )Ale on jej powiedzial,że wszystko co robi jest sztuczne : I know everything about you. Yeah, I can see right through you. Everything to you is a fucking game. You ain't real. There's nothing real about you. Your talk ain't real, Your walk ain't real, the way you dress ain't real. You don't even copy it from the real thing, you fucking get it from the TV. "

asterixaaa

Blondynka rozmawia z brunetką
Emily: [throws die, then looks at it a little sheepishly] Three.
[Hector and his friends approve]
Emily: Three's cool. I can handle three.
[to Allison]
Emily: It's just sex.
Z oryginalnego cytatu wynika ,że Emily (blondynka) powiedziała,że ona jest w stanie zniesc troje,Że to tylko sex.

Isiaczek

no własnie,z ich rozmów wynikało, ze się bzykaja na prawo i lewo, ale z kim?.brunetka miała chłopaka więc chyba tylko z nim?nie wiem jak ta blondyna, ale chyba troche przesadzały ...
swoja droga to jak ogladalam ten film to już jak dziewczyny pojechały we cztery do tej dzielnicy, i poszły na te impreze gdzie dwie sie lizały z jakimis kolesiami to myslałam ze juz tam sie cos stanie...w takim towarzystwie nietrudno o gwałt, a one od razu było widac ze sa chetne (zwłaszcza brunetka i blondyna, tamte dwie sie troche bały, ale jedna z nich romansowała potem),były juz nacpane,podpite,juz wtedy wydaje mi sie ze tak łatwo by stamtąd nie wyszły...

nie ogladałam filmu od samego poczatku,nie obejrzałam pierwszych moze 20minut, tez nie wiem co tam sie wczesniej działo...

acha mam jeszcze pytanie-czy brunetka potem latała za tym samym gosciem co najpierw nastraszył jej chłopaka? jesli tak to pewnie zaimponowało jej to,.ze jej chłopak az zlał sie w gacie,jak ten go nastraszył, wiec w jej mniemaniu jej chłopak wyszedł na ciotę a ten na mega-twardziela...

ocenił(a) film na 7
asterixaaa

nie latala bo sie zsikal w majty hahahaha

krzysiekk123

nie kumam :D

ocenił(a) film na 7
krzysiekk123

krzysiek zamknij ryj pajacu bo tylko potrafisz przezywac i nie potrafisz odpowiednimi argumntami uzasadnic filmu. czlowieku co ty bredzisz ze filmu nie zrozumialem? chyba nigdy nie miales dziewczyny i nie byles na dobrej imprezie bo pierdolisz jak potluczony. nara ruchaczu

staszek_peszko

staszek to moze Ty mi odpowiesz- czy brunetka biegała za tym samym gosciem,który tak nastraszył jej chłopaka???

ocenił(a) film na 7
krzysiekk123

a pozatym krzysiek kretynie. po co one tam pojechaly? zeby w warcaby z nimi pograc? to chyba logiczne co? same wyszly z inicjatywa ruchania i to chyba logiczne czego sie mogly spodziewac. ale watpie zebys skumal. trudno..

ocenił(a) film na 7
staszek_peszko

palo zidiociala pojechaly tam zeby sie ruchac przeciez to logiczne to o co tobie chodzi? tylko ty chciales filmik o przezyciach o szkole przeciez sam to napisales hahaha .cioto to obejrzyj sobie american pie :)

asterixaaa

Jakoś słabo mi się chce wierzyc,że ten chłopak ją kochał,przecież widział jaką dziewczynę ma,co się kręci w niebezpiecznych okolicach.Kto ich wie z kim.....Z każdym co popadnie.Przecież Alison (brunetka ) chciała skusic kamerzystę na swoje wdzięki,ale chłopak trzezwo myślał i powiedzial,że według niego ona jest najsamotniejszą osobą jaką zna.
Blondyna nawet sugerowała,że byc może na łożu śmierci spojrzą w przeszłosc i na facetów których lubiły,kochały i pieprzyły się z nimi a mimo tego obie były sobie przeznaczone.Ale Alison (brunetka ) nie chciała rozpocząc 'dziewczęcej' zabawy ( oryginalny cytat : What is it's like we're on our death beds and looking back at our lives... and looking at all the guys we've liked, loved and just fucked... and it turns out, that the whole time, like we were supposed to be together.
Allison: [Pushes Emily over an gets on top of her] I don't think I could go down on you. )
Widzialam tą samą scenę,ale miały odwagę wycofac się w mało komfortowym momencie.
Brunetka zaproponowała,że będą wracac,mimo nachalnej propozycji od Hektora dotyczącej 'kontynuacji' w motelu.

Akcja się rozwinęła od wypadu 4 koleżanek na imprezę :D

Ktory chlopak?Mówisz o tym z kucykiem ,czlonka gangu ulicznego? (Hektor)
Ona podejrzewała,ze Hektor odwzajemnia jej uczucia ,ale w jednej z końcowych scen,po seksie grupowym,uświadomił jej,że ona jest sztuczna.I że wiedział,że ona coś do niego czuje
tutaj cytat : " Hector: What you thought? You thought, like, I was in love you or something, huh? Is that what it is? I don't know where you belong, but it ain't here, girl.
Allison: Fine."

ocenił(a) film na 7
Isiaczek

no wlasnie tez asterixxa nie wiem dokladnie co masz na mysli ;) isiaczek wszystko dobrze wytlumaczyl/a :)

staszek_peszko

ajj bo ja też nie pamiętam imion :p
pytając czy brunetka latała za tym samym gościem, co nastraszył jej chłopaka,miałam na myśli tego samego co z nim miała się bzykac-tego z kucykiem a jak on miał na imię to nie wiem...
nie wiem czy hektor to ten z kucykiem czy jego brat -ten muskularny,co go sobie wybrała blondyna...

We wczesniejszej czesci filmy brunetka, jej chłopak (Toby ,chyba), i dwoje znajomych wybrali sie po koks do tej mrocznej dzielnicy,tam członek gangu (własnie o niego mi chodzi-czy to ten sam-ten z kucykiem, za którym potem biegała brunetka,i z nim sie miała bzykac?)sprzedał im towar, ale gdy Toby sie kapnął ze jest go zbyt mało,poszedł do tego kolesia sie kłócic, a tamten tak go zgnoił i nastraszył(m.in.bronią przystawiana do głowy)ze Toby się zlał w gacie ze strachu...
Juz chyba dokładniej mojego pytania wytłumaczyć nie mogę :):):)

ocenił(a) film na 10
asterixaaa

Hektor to główny Meksykanin z kucykiem. Z nim miała się przespać. A brata imiona nie wiem. Ale Hektor to ten z kucykiem i za nim latała.

JustTomek

to prawda :) Alisson miała ochotę na Hektora

ocenił(a) film na 7
asterixaaa

przeciez glowne postanie i ich imiona oraz zdjecia aktorow macie umieszczone pod opisem filmu trudno spojrzec? :)

staszek_peszko

wytłumaczyła :) Nie zmieniam płci ;p

ocenił(a) film na 6
Isiaczek

Dziwna ta wasza dyskusja:) Obie dziewczyny to typowe tępe strzały, chociaż blondynka wywarła na mnie trochę gorsze wrażenie bo chciała niesłusznie oskarżyć Hektora o gwałt. Trochę mnie dziwi że taki prosty film wywołuje takie kłótnie:)

jaco_13

Obie panny siebie warte :) z kim przestajesz,takim się stajesz : D i to święta prawda.
Dokładnie,a przez nich doszło do strzelanki.Na filmwebie zawsze są kłótnie ;p

Isiaczek

heh, dzięki, to teraz już wiem,że ten z kucykiem, za którym latała Allison(i z którym miała sie przespac) to był Hektor;)
natomiast nadal się nie dowiedziałam, czy to też Hektor we wczesniejszej czesci filmu groził bronią chłopakowi Allison-Toby'emu, gdy pojechali do tej dzielnicy po koks.
A to ważne,bo jeśli tak,to tak jakby Allison nie wstawiła sie za swoim chłopakiem, tylko latała potem za gościem,który groził jej chłopakowi, przystawiał mu bron do głowy i w ogóle.
Zreszta niczego innego nie można byłosie spodziewac po tej lasce:/
pewnie tamten jej zaimponował-to było jakby takie zderzenie dwóch róznych osobowosci-Hektor-twardziel i jej chłopak ,który zlał się w gacie ze strachu przed Hektorem(o ile w ogóle to był on,-tego własnie chce sie dowiedziec).
a swoja droga- ja też uważam ze Allison to pięęęękna kobieta:)
ta jej blond-przyjaciółka natomiast niezbyt mi sie podobała, z urody taka sobie i strasznie kiepsko grała...wkurzały mnie jej miny i w ogóle:/ taka zrobiona,pusta dupa...

ocenił(a) film na 10
asterixaaa

Tak groził mu, podjechali samochodem po zioło. Hektor mu dał po negocjowali cenę, Hektor odszedł i ten Boj brunetki skapnął się, że jest tego za mało, więc poszedł za Hektorem. Ten wyjął spluwę na glebę go i przystawił mu gnata do bani, że ziomek się zlał w spodnie. Jak coś to looknij na http://osiu.pl/1260-spustoszenie-havoc-2005-lektor-pl.html i przewiń do 15 minuty i obejrzyj : )

JustTomek

dzięki JustTomek:) teraz już wiem wszystko:)...chyba:p
chetnie bym obejrzała ,ale mam zbyt słaby net:(

ocenił(a) film na 10
asterixaaa

Aj tam słaby ; D Włączasz klikasz STOP (wcześniej przewiń gdzie chcesz), zminimalizuj pogadaj chwile na gg i wróć do filmu, jakość tam pozostawia wiele do życzenia, więc dasz radę, ja szukałem BluRaya ale nie ma ; /

JustTomek

moj net nienadaje sie nawet do ogladania czegokolwiek na you tube, wrzucie itp,Maskara, wiem:(
nawet mi się nie chce załadowac ta strona , co podałeś:(
mam iPlusa ,w dodatku jestem poza zasięgiem:D

ocenił(a) film na 10
asterixaaa

A to było tak od razu ; D To wszystko wyjaśnia.

ocenił(a) film na 6
Isiaczek

"z kim się zadajesz takim się stajesz" to powiedzenie działa tylko kiedy zadajesz się s kimś głupim:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones