PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94188}
7,6 416
ocen
7,6 10 1 416
Stan nieważkości
powrót do forum filmu Stan nieważkości

zazdrość o kosmos

ocenił(a) film na 10

Bardzo interesujący dokument. Dużo unikalnych zdjęć, zapisy radiowych rozmów kosmonautów radzieckich...
Zawsze marzyłem by zostać astronautą i po obejrzeniu tego filmu nadal o tym marzę...w pewnym, momencie na pytanie czy po takim ubytku zdrowia wybrałby jeszcze raz tę samą drogę życiową jeden z kosmonautów odpowiedział twierdząco. Też bym chciał, żeby mi zadano kiedys takie samo pytanie...Chciałbym jeszcze podkreślic reżyserię i montaż i polecić "Ułyszcie mój krzyk" inny dokument M.Drygasa

ocenił(a) film na 8
silen

Jak mówią sami bohaterzy, wierzyli że będą latać by zdobywać nowe technologie i lekarstwa na wszystko. Wnioski? Nie ma żadnego logicznego uzasadnienia do istnienia człowieka na orbicie. Dokument pełen nieznanych mi nigdy dotąd zdjęć i ujęć z tragicznych wypadków rosyjskiej kosmonautyki, nieudanych eksperymentów, unikalnych filmów ze stacji MIR i zaplecza technicznego. Wywiady i dużo czasu na refleksje, do których film na pewno każdego skłoni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones