Film

1989 1 godz. 42 min.
7,0 1 253
oceny
7,0 10 1 1253
1 359
chce zobaczyć
{"id":"9734","linkUrl":"/film/Stan+posiadania-1989-9734","alt":"Stan posiadania","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/97/34/9734/7599113.2.jpg"}
W przychodni lekarskiej Tomek poznaje Julię. Gdy dziewczyna opowiada mu o swoich problemach, chłopak postanawia jej pomóc.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Tomek zwraca uwagę na samotną kobietę, która siedzi w przychodni lekarskiej. Wywiązuje się między nimi rozmowa, z której wynika, że kobieta jest po zabiegu, nie ma nikogo, kto by się nią zaopiekował. Na domiar złego odeszła z pracy, a następnego dnia musi opuścić mieszkanie. Tomek oferuje jej pomoc, zaprasza ją do swego domu. Matkę TomkaTomek zwraca uwagę na samotną kobietę, która siedzi w przychodni lekarskiej. Wywiązuje się między nimi rozmowa, z której wynika, że kobieta jest po zabiegu, nie ma nikogo, kto by się nią zaopiekował. Na domiar złego odeszła z pracy, a następnego dnia musi opuścić mieszkanie. Tomek oferuje jej pomoc, zaprasza ją do swego domu. Matkę Tomka niepokoi znajomość syna z kobietą znacznie od niego starszą i zupełnie innego niż on pokroju. Tymczasem Julia czuje się z nim coraz bardziej związana.

studio
Studio Filmowe Tor
inne tytuły
Film nakręcono w Warszawie (Polska).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • inteligentny zmysł reżysera

  LoraRoza ocenił(a) film na 8

  Doskonałe aktorstwo, postacie nie tylko grają i kreują swoje role, oni po prostu w nie wchodzą, tak jak ludzie pełnią swoje życiowe role w zależności od punktu odniesienia czy to jest rodzina, szkoła czy praca. Jesteśmy wszystkim po trochu-dzieckiem, rodzicem czy kochankiem. Dlatego ten film ... więcej

  7
  • Janda idealna

   Viola__filmweb

   Do tej irytującej postaci

   2
   • Współczesne ujęcie

    tipopo

    trzech postaw życiowych fundamentalnych dla chrześcijaństwa: Marii, Jezusa, Magdaleny.

    1
    • moje kino

     walker_fw ocenił(a) film na 10

     Chciałam tylko podziękować panu Zanussiemu za ten film. Siedzę i myślę i chyba nic więcej nie napiszę. Obejrzę jeszcze raz.

     4
     • Po co mu była ta baba?

      kubakuba_filmweb

      To jest zasadnicze pytanie jaki człowiek zadaje sobie po tym filmie.

     Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.