PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=716403}
6,3 112
ocen
6,3 10 1 112
Stand by Me Doraemon
powrót do forum filmu Stand by Me Doraemon

Film oglądałam z polskim dubbingiem jak i w oryginale nie da się ukryć że porusza trochę dorosłe tematy np. Gdzie jesteśmy w przyszłości i mamy dorosłego głównego bohatera on chyba Nobita miał na imię mogliśmy zobaczy jego już dorosłych kolegów gdzie przed tym dużym nie pamiętam jak on miał na imię leży puste butelki po alkoholu jest to nawiązanie że prawie 50% Japończyków ma problemy z alkoholem albo gdzie Nobita jak zwykle oblewa z testu to poprosił Doraemona żeby dał gadżet który wszyscy go znienawidzą ja pomyślałam sobie czy to nie jest nawiązanie że Nobita chciał popełnić samobójstwo? Podobno prawie 10% Japończyków popełnia samobójstwo np. Jak są bankrutami.Podsumując film nie dla dzieci w wieku 4 do 5 lat to moje zdanie,fabuła jest trochę oklepana dlaczego? Bo dostaliśmy już coś podobnego w anime Doraemon z 2005 roku,Bohaterowie są trochę irytujący bo nom stop płaczą (głównie Nobita) matka Nobity ma na niego wyrąbane matka jest po to żeby kochać,pomagać dziecku a nie że ,,O mój syn został pobity, a w dupie mam będe siedzieć cały dzień w domu"nie rozumiem czemu ten twór dostał japońską nagrodę za najlepszy film animowany wiem teraz napiszecię ,,O bo to głupia bajka dla dzieci i krytykujesz bla bla bla!" No sorry ale w życiu nie widziałam tak cringowego anime na podstawie mangi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones